2733
2739

الان تو یه تاپیکی بودم ک یه کاربر گفت

هر طوری ک باشی 

فردی شبیه ب خودت جذب میکنی.

ب نظرتون درسته؟؟

ولی من قبول ندارم چون‌ تو اطرافیان دیدم ک مثلا خانومهه چقدررررر صبور و خوش اخلاق بوده بعد یه شوهر عصبی و بداخلاق گیرشو اومده.

یا

چرا بعضی خانوما متعهدن و وفادار ولی اقا خیانت میکنه؟

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاش اینطوری باشه 

چون خودم مظلوم و مهربونم😁

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

دوتا ادم مثل هم هیچ وقت نمیتونن همدیگه رو تحمل کنن... همیشه دونقطه مقابل درکنارهم زندگی بهتری دارن.. چطور دوتا ادم عصبی میتونن همدیگه رو تحمل کنن یا دو تا ادم خونسرد.. 

2706