2737
2734
عنوان

از استس میخوام بمیرم

261 بازدید | 22 پست

دو روز دیگه کنکوره خیلی حالم بده اصلا هیچکاری نمیتونم بکنم چ برسه ب درس اصلا هیچی نمیتونم بخورم حتی.با اینکه ی کنکور دیگم داریم و این ازملیشه اما دارم دیوونه میشم هیچکس درکم نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
کاش همه چیو تموم کرده بودم این دوروزو میذفتم فقط میخوابیدم از استرس به دور باشم اما متاسغانه خیلی ک ...

فردا رو بنظرم یکم درس بخون بقیشو باید تفریح کنی ولی من اتقد اصلا حالم بده که نمیتونم تفریح کنم که🙁

پارسال سر تهایی ها من اصلا نمیخدابیدم هیجی نمیخوردم انقد لاغر شده بودم کل ومر من فقط جوش زده بود از استرس🙁

استرس کسی داره کم خونده باشه  کم خوندی ؟

راجب کنکور این اصلا صدق نمیکنه

لطفا اینو دیگه به هیچکس کنکوری نگو تو اون وضعیت فشاری که روشه و استرس تلاششون زیر سوال نبر

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
کاش همه چیو تموم کرده بودم این دوروزو میذفتم فقط میخوابیدم از استرس به دور باشم اما متاسغانه خیلی ک ...

باور کن خوب نیست بخونی ذهن خسته میشه

حداکثر تا ظهر فردا فرصت داریم بخونیم 

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
2706