2733
2734
اره حدودا ۵درصد سود دادی فقط عکسم بذار

بیرونم رفتم خونه میفرستم 

انقدر استزس دارم فاکتور اینا داده فقط شماره رو طلا هیچی نیست 

میشه طلا بدون شماره باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب خریدی،مبارک باشه.عکسشم بفرست آره بدون شماره میشه.

انقدرترسیدم که نگو زنگ زدم فروشندش گفت خانوم بخاطر یه زنجیر اعتبار خودمونو زیرسوال نمیبریم گفتم شاید تقلبی باشه

2738

طلا فروشا طلا بدون فاکتور نمیخرن کلا؟باید چیکار کرد

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
فاکتورش رو گم کردی یا بدون فاکتور خریدید؟

نه گم کردم 

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
آره اصلا نمیخرن من صبح فاکتور نداشتم هیچکس نخرید ازم 

عجب بابا پس چی کنم 

2706