2733
2739
عنوان

مرد منطقی و خونسرد تو رابطه چه طوریه؟چه جوری باید باهاش رفتار کنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 43 پست
نوع دوم چی؟اونا باید چطوری باهاشون برخورد شه؟

. من فک میکردم طرف چون آسیب دیده ساکته ولی دیدم بعد از کات سریع رفت با یکی دیگه یعنی من به هیچ جاش نبودم.

ببین رفتارش با خانوادش چطوریه اگع نسبت به اونا هم سرده دسته اوله که زندگی باهاشون سخته 

در کل زندگی با مرد کم احساس (نمیگم بی احساس)یه خوبیایی دارن یه بدی هایی هم داره مثلا کمتر عصبی میشن و منطقین ولی همین که محبت کلامی ندارن خبلی بده...

خودت بهش محبت کن ببین تغیر میکنن یا نه

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
. من فک میکردم طرف چون آسیب دیده ساکته ولی دیدم بعد از کات سریع رفت با یکی دیگه یعنی من به هیچ جاش ن ...

با خانواده شم همینه باهاشون ارتباط کمی داره 

اره منطقیه آرومه عصبانی نمیشه زیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

. من فک میکردم طرف چون آسیب دیده ساکته ولی دیدم بعد از کات سریع رفت با یکی دیگه یعنی من به هیچ جاش ن ...

اخه این که همش دهنده باشی تو رابطه حس بدی داره بعد نمیدونی اصلا این محبت براش دوست داشتنی هس یا نه 

نه مگه زنا فقط ی بار عاشق میشن  عشق تایم داره دوست داشتن که همیشه باقی میمونه  مردا مال ...

زنا هم یه بار عاشق میشن اما چه زنا چه مردا میتونن دوست داشتن و چند بار تجربه کنن 

2731
درسته تایپ باهوش و منطقی دقتش زیاده  اما متوجه ناراحتی طرف مقابل نمیشه تا نگه بعد اخه گاهی نمی .

اولا اعتماد به نفس داشته باش. وقتی ناراحتی باید بگی. مهم نیست واکنش طرف چیه.

دوما خونسرد باش طرف شاه که نیست. آروم باش و حتی اگه اون عصبی میشه تو نشو. نذار احساساتت بهت غلبه کنن. اگه برات سخته همون لحظه بگی کمی با خودت تمرین کن و توی یه فرصت دیگه در موردش حرف بزن. بگو فلان روز اینجوری گفتی. منظورت چی بود؟

عکس العملش وقتی اهمیت داره که تو به هر طریقی بهش وابسته باشی. مثلا یه بچه از عصبی شدن مادرش میترسه چون نیازمندشه. تو نیازمند کسی نیستی. فقط داری تحلیل و ارزیابیش میکنی. بابت ناراحت کردنت باید توضیح بده. بگه نمیدونستم و تکرار نمیشه. منظورمو بد رسوندم. ولی تو حساسی و من حق داشتم و هرگونه متهم کردن تو دلیل خوبی نیست. تو مسئول مشکلات روحی و شکستهای قبلی افراد نیستی.

در نهایت توصیه میکنم برای هیچ مردی بیشتر از ارزشش وقت نذارید. بار اول و دوم میشه گذشت دفعه سوم ردش کنید بره. اتفاقا وقتی همچین قصدی دارید طرف هم ناخودآگاه حسش میکنه و خیلی محتاطانه تر رفتار میکنه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
اولا اعتماد به نفس داشته باش. وقتی ناراحتی باید بگی. مهم نیست واکنش طرف چیه. دوما خونسرد باش طرف شا ...

عصبانی نمیشه اما من میترسم بگم ناراحتی مو تغییری تو رفتارش نده یا بس تفاوت باشه حس میکنم شان خودم و میارم پایین بعدشم دوست دارم برام تلاش کنه تا حس کنم براش اهمیت دارم 

2740
عصبانی نمیشه اما من میترسم بگم ناراحتی مو تغییری تو رفتارش نده یا بس تفاوت باشه حس میکنم شان خودم و ...

به هرحال تو بگو. دوبار گفتی و تغییر نکرد یعنی براش مهم نیستی پس ولش کن. وقت و اعصاب و انرژی که صرف این میکنی که شاااااید آدم شه رو صرف پیدا کردن یه آدم بکنی ده تا پیدا میکنی و بهترینش رو برمیداری.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2706