2737
2734

تا حالا با مردی تو رابطه بودین که منطقی و خونسرد باشه ترس از دست دادنتون و نداشته باشه انگار یه فاصله ای رو باهاتون حفظ میکنه ابراز احساسات کلامی نداره ؟خودش شروع کننده نیست تو چیزی تجربه شو داشتین ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره بودم.نمیشه قطعی گقت یع سریا واقعا بی احساسن برا همین ساکت و آرومن یه سریا چون آسسب دیدن میترسن احساساتشون رو بروز بدن 

برا من از نوع اول بود 

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

اینی که گفتی منطقی و خونسرد نیست. یا اوتیسم داره یا کاملا ترجیح میده نباشی.

مرد منطقی یادش نمیره مرده و اونه که باید رابطه رو شروع کنه و نگه داره و رشد بده. مرد خونسرد هم مراقبه ناراحت نشی و بشی با آرامش حلش میکنه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740
همچین مردی نیست ؟

جدی میگم نه نیست مگه این که ی جای کارش بلنگه مردا مثل ما زنا نیستن ما کوتاه می‌آییم اسممون میزارن منطقی

مردا در برابر کسی که دوستش دارن منطق ندارن الاکه مشکل باشه تا جایی که زورشون برسه باب میل خودشون پیش میرن اگر حرف دوست داشتن باشه ها

گاهی اصلا متوجه ناراحتی طرف نمیشه تا نگه 

خب آدم منطقی قاعدتا باهوش هم هست پس چطور متوجه میشه یه حرفی ناراحت کنندس یا طرف ناراحته؟ در کل به نظرم بهتره مستقیم بهش بگی که ناراحت شدی و میخوای بدونی هدفش از این حرف ناراحت کردنت بوده یا نه؟ اگه بگه نه میشه در موردش صحبت کرد که از این به بعد بیشتر مراقب باشه

ربطش به رابطه جنسی رو نفهمیدم.

مرد کلا باید شروع کننده باشه؛ توی هر چیزی. اتفاقا به نظرم غیر از رابطه جنسی.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
مردا یه بار عاشق میشن فقط 

نه مگه زنا فقط ی بار عاشق میشن 

عشق تایم داره دوست داشتن که همیشه باقی میمونه 

مردا مال مقایسه کردنن 

دیدی زنا که ی مردی دوست دارن 

وقتی وارد ی رابطه دیگه میشن میگن اگر الان اون بود اینجوری نمیشد.رفتارش این نبود 

خب آدم منطقی قاعدتا باهوش هم هست پس چطور متوجه میشه یه حرفی ناراحت کنندس یا طرف ناراحته؟ در کل به نظ ...

درسته تایپ باهوش و منطقی دقتش زیاده 

اما متوجه ناراحتی طرف مقابل نمیشه تا نگه بعد اخه گاهی نمیدونی بگی چه عکس العملی و نشون میده 

2706