2737
2734
عنوان

بچه ها شما میدونید ساب چیه؟

40 بازدید | 3 پست

فکر کنم مثل همون معجزه شکر گزاری هست که بعدش به خواسته هات میرسی ولی متفاوته این کسی میدونیه چیه جوریه؟

این کاربری دست دو نفر هست✋

لایک 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
لایک 

سلام عزیزم خوبی 

راجب امضات چه نیت قشنگی کردین الهی که حاجت روا بشید قشنگم اینو بدون که حتما با این نیت قشنگی که کردی حاجت روا میشی و داداش ابراهیم هم پیش خدا واسطه میشن و شما هم به حاجتتون میرسید🌼

این کاربری دست دو نفر هست✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی  راجب امضات چه نیت قشنگی کردین الهی که حاجت روا بشید قشنگم اینو بدون که حتما ب ...

انشاالله 

شما هم برام دعا کنین 

ممنونم ❤️🌱

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2728