2733
2734

؟

تعداد رای : 28
نظرسنجی
آدمی که رو عقایدی که داره وایمیسه و از عقایدش دفاع میکنه
15
53%
آدمی که کلا نظر خاصی نداره و به جای صحبت و بحث ترجیح میده سکوت کنه
13
46%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا اولی چون  عقایدش رو مهم میدونه و برای خودش یه چهارچوب هایی داره وهمینطور یه خط قرمز هایی که هرکسی بخوادازش عبود کنه قطعا نمیذاره

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2728

اولی 

دومی خیلی موذیههه بدم میاد از اینجور آدما 

حال بهمن زنن 

انقد ترسو و بد بختن که حتی جرات حرف زدن و نظر دادن حق رو ندارن 

خاک تو سرشون 😂😂👌

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2740

بچه ها ی سوال بی ربط ب تاپیکه ولی ببخشید میخوام بپرسم

من استادم حضور غیاب کردنی همه رو با اسم و فامیل کامل مثلا ثمین خانم مهاجری اینجوری صدا میزنه و شوخی میکنه ولی تا ب من میرسه فقط فامیلیم رو صدا میزنه و بعد هیچ نگاهم نمیکنه همونجوری اسممو حضور میزنه و اصلا شوخی نمیکنه باهام و فقطم فامیلیم رو صدا میزنه مثلا خانم قهرمانی چرا بنظرتون؟

قطعا اولی چون  عقایدش رو مهم میدونه و برای خودش یه چهارچوب هایی داره وهمینطور یه خط قرمز هایی ک ...

ولی خوب بدیش اینه که چون داره دفاع میکنه 

ناخواسته یه سریا در مقابل قرار میگیرن

ولی تو مورد دو همه باهاش یه جورایی خوب میمونن

مگه میشه آدمی عقاید نداشته باشه شاید لزومی نمیبینه با هر کس بشینه بحث کنه من از آدمی که به موقع حرف ...

بله درست میگین

من بیشتر منظورم وقتاییه که نیاز هس یه حرکتی بزنی

یه کاری کنی اون موقع ها هس

ولی خوب بدیش اینه که چون داره دفاع میکنه  ناخواسته یه سریا در مقابل قرار میگیرن ولی تو مورد د ...

نه اتفاقا توی همه ی موارد اینطور نیست مثلا خود من توی تاپیک داشتیم درمورد شانس بحث میکردیم ومن معتقدم شانس وجود نداره وایشون معتقدبودن نه وجوددارد بحق کردیم ودرنهایت تموم شد من دید بدی نسبت بهشون پیداکردم چون  عقاید متفاوت بود 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2706