2733
2734
عنوان

فرق گذاشتن خانواده همسر

132 بازدید | 7 پست

از وقتی بچه دار شدم انواع مشکلاتی با همسرم دارم

ولی الان واقعا ی  مشکلی هردومون اذیت میکنه

من یه برادرشوهر دارم ک هم خوشتیپ تره وزشکارو هم خوش سرطبون تره کاملا نقطه مقابل همسرم 

و واقعا اونا اونو به ما ترجیح میدن

پدرشوهرم هم خیلی بچه پسر دوست داشت

بچه من دختر شد

دیگه علاقش ب ما قط شد کلا رفت سمت اونا

و شوهرم چیزی  نمیگه ولی متوجه ۶ستم خیلی سر این قضیه بهونه میگره و دم ب دقیق ناراحته  با من دعوا میفته بجاش

اونا با اینکه وضعشون خوبه ما بچه دار شدیم باز هوای اونارو بیشتر از ما دارن اونا نامزدن شوهرم واقعا دپرسه

قطع رابطه کن بچه پسر دوس داره ک داره گور باباااش والا دختر پسر نداره خاک تو سر همچین عقاید مسخره ای من نمیدونم خودت چرا قطع رابطه نمیکنی مگ تو تایین کننده جنسیت بودی چرا اینقدر همه چیوداری عادی میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به بچه تون رحم کنین و از این محیط وحشتناک دور نگهش دارین اگه طوری باهاش برخورد میکنن توصیه میکنم تا میتونین نبرینش بخصوص که بزرگتر شه لمس میکنه و تو روحیه ش تاثیر منفی میزاره ... 

عمو شوهرم ی بار باردار بودم گفت من دخترا دوست ندارم گفتم من و باباش اونقدر دوسش خواهیم داشت که به محبت کس دیگری نیاز نداشته باشه بعد اون جمله پام تو خونه ش نزاشتم 

شما پدرشه کارت سخت تر نمیشه که قطع ارتباط کنی ولی کم ببرش

قطع رابطه کن بچه پسر دوس داره ک داره گور باباااش والا دختر پسر نداره خاک تو سر همچین عقاید مسخره ای ...

نه علنی میگن اونا بهترن کلی پشتشون در میان کلی بهشون محبت میکنن ولی به همسر من نه همسر منم میریزه تو خودش ولی اونا روز ب روز خوشتیپ ترو با اعتماد بنفس ترو شاد تر میشن با پول پدر ما ولی هر روز دپرس تر

به بچه تون رحم کنین و از این محیط وحشتناک دور نگهش دارین اگه طوری باهاش برخورد میکنن توصیه میکنم تا ...

فعلا چون تک نوس چیزی در ظاهر معلوم نیس انقد فقطم پدرشوهرمه ک اینجوریه نه مادرشوهرم ولی خب فرقی که بین همسرمو برادرش گذاشتن باعث شده همسرم دپ باشه ولی با این حال همچنان دوس داره اونجا بره بیاد عزیز باشه 

2740