2733
2739

سلام چطورین؟ آغا بیاین سوال دارم. ببینین من بینیم خیلی کوچیکه و عروسکیه و پزشکم میگه نمیتونم عمل کنم چون میترسم خراب شه و میگه مشکلی ندارم و من زیاد حساس شدم 

حالا سوال اصلیم اینجاس من دلم میخواد حداقل دو میلی متر نوک بینیمو بالاتر باشه (نه اینکه دیگه خوکی شه) بنظرتون فیلر بهتره یا آنزیم یا نخ؟ من شنیدم نخ می‌تونه بعدا اگرم دیگه نزنی یا همون ترمیم رو انجام ندی تاثیراتش میمونه! و از فیلر هم ب شدت میترسم چون میترسم بینیم بزرگ تر شه چون از سایزش واقعا راضیم کدومش عوارض کمتری داره؟ و بهتره؟ و کدومش افتادگی نداره؟ راهنمایی کنین ببینم رفقا:)✨♥️

قبلا عمل کردی؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم! به عنوان کادر درمان بهت میگم

میدونی روزانه چقدر مراجعه کننده نکروز بینی بخاطر انزیم و نخ داریم؟

حتی فیلرهم کم نیست!

میدونی سرتاسر بینی عروقه؟

لعنت به همکاران بی وجدانم که بخاطر پول هرکاری میکنن

شاید اطرافت ۴نفر ببینی که کردن و خوب شده!

همیناهم ۳نفرشون در دراز مدت میبینن چه برسرشون خواهد امد

شماباخودت فکرکن هزینه عمل رو نداری میخوای اینکارو کنی یا میخوای کمتر هزینه کنی

یا ازعمل میترسی!

اما با دوراز جون نکروز ۳.۴بار حداقل باید بری زیر تیغ و پیوند پوست!

و هزاران برابر هزینه بیشتر

سیف ترین و امن ترین بوتاکس بینیه

که اونم من پیشنهاد نمیکنم

خودت رو بپذیر و درگیر این قیافهای مجازی نکن!اینا چندمدت بعد تبش میخوابه

اگرم خیلی مشکل داری جراحی کن🤍

ن بابا

انزیم کوچیکش میکنه ولی ممکنه نوکشو بندازه برای سربالا شدن یا باید با نخ لیفت بشه و یا فیلر تزریق بشه.

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ن بابا

اگه دماغت خوبه نکن این کارا را با خودت بعد هم اینا هر کدوم یه کار برد دارن فیلر معمولا برای از بین بردن غوز بینی و پر کردن هست فیلر برا چی بزنی ..انزیم برای از بین بردن ژل بد تزر یق شده ...آنزیم بزنه چی بشه ...نخ برای بالا کشیدنه ...ولی فکر کردی این کارا عوارض ندارن ..دایمی هستن؟ ...میزنی بینی خودتم خراب می‌کنی 

2738