2737
2734
عنوان

دوستای که نماز شب میخونن بیان

90 بازدید | 12 پست

دوست دارم بخونم ولی بلد نیستم میشه لطفاً بگین چطوری بخونم توی گوگل سرچ کرد هر کدوم یه چیزی می‌گفت نمی دونم کدوم درسته

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹

تو نماز وتر قنوت میتونی بگی و ۴۰ تا مومن را دعا کنی. براشون استغفار کنی‌. اگر حال نداری هم میتونی فقط ۳ رکعت اخر یعنی شفع و وتر بخونی اگرم حال نداری یک رکعت وتر فقط. اگرم یشب یادت رفت نماز شب مستحبیه که میتونی توی روز قضاشو بجا بیاری که خیلی هم ثواب داره. منم دعا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوشابه احوالت. ببین اگر میخوای کامل بخونی که کلا ۱۱ رکعته. ۴تا دو رکعت به نیت نماز شب یک دورکع ...

چه سوره های میخونین میشه با جزییات توضیح بدین

2731

۱۱ رکعته . ۴ تا ۲ رکعتی مثل نماز صبح به نیت نماز شب 

۲ رکعت نماز شفع اونم مث نماز صبح ساده 

اما ۱ رکعت نماز وتر که بعد حمد و سوره باید در قنوت ۳۰۰ مرتبه العفو ۷۰ مرتبه استغفرالله و اتوب الیه و ۴۰ تا مومن رو دعا کنی

من ساده میخونم ۴ تا دورکعتی شب ی دورکعتی شفع یدونه یک رکعتی وتر اونارو عین نماز صبح اما وتر رو توقنوتش ۳۰۰ العفو ۷۰ استغفرالله ربی واتوب الیه ۷ هذا مقام العائذ بک من النار ۴۰ الهم اغفراللمومنین والمونات ولمسلمین والمسلمات

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
چه سوره های میخونین میشه با جزییات توضیح بدین

هر سوره ای دوست داری بخون. مثلا حمد و توحید. ولی برای نماز وتر اگر حالشا داشتی میگن بهتره سه تا توحید یک فلق و یک ناس خونده بشه. البته میتونی همون یه توحیدم بخونی. همه ی اینها مستحباتیه که ثوابشا بیشتر میکنه

در قنوت نماز وتر دست‌ها را بلند و با 40 مرتبه تکرار ذکر ” اَللّهُمَّ اِغْفِر لِلْمومِنینَ وَ اَلْمومِناتْ وَ اَلْمُسلِمینَ وَ اَلْمُسلِماتْ” 40 نفر از مومنین زن و مردی که می‌شناسید را یاد کنید.

1. با 70 مرتبه تکرار ذکر ” اَسْتَغْفِرُ اللهَ رَبی وَ اَتُوبُ اِلَیه” به درگاه خدا استغفار کنید.
  2. 300 مرتبه ذکر “العفو” را تکرار کنید و سپس بخوانید: ” رَبّ اغْفِرْلی وَ ارْحَمْنی وَ تُبْ عَلیََّ اِنَّکَ اَنْتَ التّوابُ اَلْغَفُورُ الرّحیم”
  3. 7 مرتبه ذکر ” اللهم هذا مقام العائذ بک من النار” را تکرار کنید.
وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2740
هر سوره ای دوست داری بخون. مثلا حمد و توحید. ولی برای نماز وتر اگر حالشا داشتی میگن بهتره سه تا توحی ...

برای نماز شفع یه بار گفته رکعت اول فلق رکعت دوم ناس یه جایی دیگه دیدم برعکس گفته

راستی ایستاده خیلی بهتره ولی اگر حالشا نداشتی میتونی نشسته هم بخونی. کلا خدا اسون گرفته که بخونیم حتما. مثلا میگن قنوت نمازارا اگر عجله دارین نگین بجز وتر یا سجده ها ۳ تا سبحان الله یا سلام فقط سلام اخر. میدونی منظورم اینه خلاصه هم میشه خوند. ولی البته که کامل بهتره