2737
2739
عنوان

عروس هلندیم گم شد 😔😔🖤🖤😭

590 بازدید | 62 پست

دیروز از خواب بیدار شدم رفتم بغلش کردم بوسش کردم بهش سلام دادم ولی ظهر از پنجره رفته نمیدونم یهو دیدم نیست هر جارو گشتم ندیدمش من خیلی وابستش بودم ولی بیمعرفتی کرد هیچوقت نمی‌رفت حتی در باز بود هم نمی‌رفت نمیدونم چی شد کجا رفت ،الان فکرم فقط اینه که کجایه حالش خوبه یا نه ،خداکنه صاحب خوبی داشته باشه لااقل بهش برسه ،خودم از بچگیش بزرگش کردم عین بچم دوسش داشتم به سختی حرف زدن یادش دادم ،کسی هست که پرندش گم شده باشه چجوری تونستید باهاش کنار بیایید ،من نمیتونم دیشب تا صبح خوابم نبرد همش تو فکرش بودم چکارکنم خیلی وابستش بودم خیلی حالم بده 😔😔😭😭

چ بد 🥺💔

واقعاً خیلی سخته ...

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

داخل کانال وگروههای شهرتون بنویس گم شده بعضیاببینن میارن پس  من چندین باردیدم گذاشتن پیداهم شدن اومده تشکرکرده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706