2733
2739
پارسال اینا نشون دادن که بر هیچ منطقی پیروی نمیکنن داداشم پارسال کنکوری بود میگفتیم خب اونایی ک دی ...

مگه پارسال دی ماه هم ترمیم معدل کردن بچه ها 

اخه میگفتن ترمیم معدل فقط از خرداد ماه امکان داره 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من حس میکنم فرق نداره

چون پارسال گرفتن دوتا رو هم تراز کردن 

من دوست داشتم فقط تا دی خوند سه سال پشت کنکور بودرتبش شد 1000

دوست دیگمم تا تیر خوند رتبش شد 1600

حس میکنم چون هم تراز میکنن فرق نداره

حالا اگه من اشتباه میکنم شما بم بگید

من حس میکنم فرق نداره چون پارسال گرفتن دوتا رو هم تراز کردن  من دوست داشتم فقط تا دی خوند سه ...

میدونی دی بهتر تراز میداد چون آسون تر بود و خیلی ها فقط سیاه لشکر هستند بخاطر همین اردیبهشت بهتره نسبت به تیر تراز میده

#انسانیت
2740
میدونی دی بهتر تراز میداد چون آسون تر بود و خیلی ها فقط سیاه لشکر هستند بخاطر همین اردیبهشت بهتره نس ...

آهان 

از یه ورم میتونیم درنظر بگیریم که ی سریا حداکثر مطالبو دیگه بستن 

بازم اردیبهشت راحت تره ولی نه نسبت به پارسال چون رقیبا بیشترن؟

ولی خب بنظرم اردیبهشت😐 چون همه دارن اماده میشن برا تیر حتی اگ تعداد کمتر باشه الان برا اردیبهشت ه ...

دقیقا اکثرا به اجبار دارن میرن سر جلسه چون هیچی بلد نیستن چی جواب بدن البته که خودمم جزوشم

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️
🙂چیکا کنمممممم

اردیبهشت که واقعا نمیشه کاری براش کرد

بخون برای نهایی که نمره های خوبی بگیری و تست بزن که تیر درصد های خوبی بگیری 

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️
آهان  از یه ورم میتونیم درنظر بگیریم که ی سریا حداکثر مطالبو دیگه بستن  بازم اردیبهشت را ...

نه عزیزم همیشه هر چقدر جمعیت باشه فقط ۲۵ درصدشون خوندن بقیه سیاه لشکرن .مخصوصا الان ک فکر می‌کنند نهایی اومده وسط راحت تره در صورتی ک نهایی اصلا آسون نیست و ب امید نهایی اومدن 

#انسانیت
دقیقا اکثرا به اجبار دارن میرن سر جلسه چون هیچی بلد نیستن چی جواب بدن البته که خودمم جزوشم

ها واقعا

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2706