2733
2734

فنی حرفه‌ای بهتر از کار دانشه

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از چه نظر خوبه یا بد؟

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
از چه مورد؟

فنی حرفه‌ای معدل بالای ۱۸ میخواد 

ولی کار دانش برا کساییه که معدل شون خیلی کمه

و فنی حرفه‌ای باکلاس تره 

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
خوب بود؟ رشتتون چی بود ؟

من گرافیک خوندم

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
2740
خوب بود؟ رشتتون چی بود ؟

اره خب من با علاقه رفتم خیلی دوس داشتم رشتمو

منظورم اینکه نظری بهتره یا فنی 

سوالت کاملا مرتبط با علاقست 

من رفتم انسانی چون بابام خواست بعد یه هفته واقعا اذیت بودم دوس داشتم تو رشته ها هنری باشم اینطوری شد که تغییر رشته دادم اول سال رفتم گرافیک و خب خیلی دوست داشتم هنر بخشی از وجودم بود

فنی حرفه‌ای معدل بالای ۱۸ میخواد  ولی کار دانش برا کساییه که معدل شون خیلی کمه و فنی حرفه‌ای ...

اها و منی ک معدلم تقربا خوبه و رشته ای ک دوست دارم تو کاردانشه چی  کار کنمم؟؟

اها و منی ک معدلم تقربا خوبه و رشته ای ک دوست دارم تو کاردانشه چی  کار کنمم؟؟

معدلت چنده؟ 

چ رشته‌ای میخوای بری عزیزم؟

2706