2737
2734
عنوان

ژله رو چطور از ظرف دربیارم؟

109 بازدید | 10 پست

همش نامرتب میشه یا یه تیکه می‌چسبه به ته ظرف.

چطور تمیز درش بیارم .

معمولی شو بگین مثلا تک رنگ ریختم توی کاسه آبگوشت خوری دیگه از آبگوشت خوری ساده تر؟میخوام برش گردونم درسته درش بیارم

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دور شو با چاقو آزاد کن 

چند ثانیه داخل ظرف آب داغ بزار 

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

من تو قالب پلاستیک میریرم 

یه کوچولو روغن میزنم کف دو یه قطره

در اوردنی هم میرارمش سی ثانیه تو اب جوس

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚

خب اول که باید ظرفتو چرب کنی بعد ژله رو بریزی داخلش ببنده ظرفت سیلیکونی باشه بهتره 

وقتی میخوای برگردونی با چاقو دورش رو جدا کن بعد یه دو دیقه بذارش داخل ظرف آب گرم راحت جدا میشه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740

اول اینکه تو ظرف پلاستیکی حتما بذار

بعد اینکه بجای یه لیوان آب جوش و یه لیوان سرد فقط یه لیوان نیم آب جوش بریز 

ظرف رو روغن بزن بعد وقتی کامل گرفت با چاقو دورش رو جدا کن و در بیار 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
 کف ظرف ژله بگیرش رو بخار کتری یه ذره نگه دار بعد برگردون، نباید زیاد نگه داری ژلت آب میشه

دقیقا.یه بار آب شد

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲