2737
2739

بچه ها من یه دختر ۶ ماهه دارم و مدتی هم هست که پام چندتا میخچه داره و نمیتونم درست راه برم، کارهای خونه م رو اکثرا همسر و مادر خواهرم کمک میکنن، هقته ای یکبار هم که میریم خونه مادرشوهر، چون میدونه من نمیتونم برم وایسم ظرف بشورم به شوهرم و برادرشوهرم میگه بیایین کمک ظرف بشورین🙄سالم هم هست نمیتونم چرا اینکار رو میکنه

والا ظرف شستن اصلا کار سختی نیست سالم بود خودم انجام میدادم، پس چطور مادرم یا خواهرم ظرف حنفر رو تنهایی میشورن ولی اونجا با اینکه ۴ نفریم ولی واسه ظرف شستن از همه کمک میخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

گلم شما که دلیل موجهی داری. چرا نباید از بچه هایش کمک بخواد؟ خب پسرشن کمکش کنم چیزی نمیشه که

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

چون عاقله

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

شما نمیفهمین ولی همینکارو مادرشوهرتون باعث شده که شوهرتون تو کارای خونه کمک کنه!درضمن پسرشه بهتره دخالت نکنین ک چرا میشوره!یا ناراحت نشین!

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706