2733
2739

میشه قد و وزن بچه هاتونو بگین

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

۵ ساله قبوله؟

پسر من ۵ سالشه ۱۱۱ قدشه ۱۹ وزنشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمم ببخشید این سوالو میپرسم شما قبل بارداری تست پاپ اسمیر دادین؟

بله. وقتی واسه بارداری پرونده تشکیل میدی باید پاپ اسمیر و سونو بشی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
۵ ساله قبوله؟ پسر من ۵ سالشه ۱۱۱ قدشه ۱۹ وزنشه

ن قبول نیس

نمیدونی ۳سالو نیمش بود چند بود 

پسر من ۳سالو ۷ماهشه قدش ۹۹.۵ 

کمه قدش

پنج و نیم ساله،هجده کیلو وزن و صدو هشت قد،البته جزو بچه های ریزه    

چرا همه بچه هاشون ۵سالن😅

پسر من ۳سالو ۶ماهشه قدش۹۹.۵

از استرس میمیرم

چرا قدش زشد نمیکنه

2738
چرا همه بچه هاشون ۵سالن😅 پسر من ۳سالو ۶ماهشه قدش۹۹.۵ از استرس میمیرم چرا قدش زشد نمیکنه

استرس نداره که 

هر روز بهش شیر بده بخوره قدش بلند میشه پسر من هر روز یه لیوان شیر می خوره گاهی هم دو لیوان 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
ن قبول نیس نمیدونی ۳سالو نیمش بود چند بود  پسر من ۳سالو ۷ماهشه قدش ۹۹.۵  کمه قدش

پسر دومم ۳سال و نیمشه حدودا وزنش ۱۳کیلوئه.قدشم فکرکنم کمتر از پسرشما باشه دقیق یادم نیست چندماه پیش گرفتم

پسرمن ۷سالشه ۱۶کیلو 

قدش چنده

چرا همه بچه هاشون ۵سالن😅 پسر من ۳سالو ۶ماهشه قدش۹۹.۵ از استرس میمیرم چرا قدش زشد نمیکنه

دیگه به قد خودت و شوهرتم بستگی داره مقایسه نکن.البته یه دکتر به ما گفت حتی کوتاهی ارثی هم میشه تا چند سانت جبران کرد منتها تا هشت سال داروی جدی نمیدن

2706