2733
2734

بیشتر از ده ساله یه پسر ۳ و خورده ای ساله صبح تا شب اون و داداشم با همن

و توی محل کارش هم باهاس شریک شده

خونواده ی درستی نداره

اهل جادو و ..هم هستن

و دزدی هم میکنه از داداشم و بااینکه سرمایه و کار و..از داداشمه همیشه به این شخص بدهکاره

واقعا مستأصل هستیم خونوادگی..

نمیدونیم چکار کنیم دست از سرش برداره و خونواده ی اون پسره هم از این ارتباط راضی و خوشحالن

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودش می‌دونه بچه که نیست کسی گولش زده باشه 

خودش نمیدونه

ساده ست 

و رودرواسی داره

داداشم موجود عجیبیه.. 

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

یه ختم هست برا حضرت علیه

تو دل شب باید بخونی 

مثلا ساعت ۳ نصف شب 

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2738
یه ختم هست برا حضرت علیه تو دل شب باید بخونی  مثلا ساعت ۳ نصف شب

خب بگید تو رو خدا 

چیه

سرچ کنم گوگل؟

دعا چیه شده با داداشت دعوا کنید و زور بگید یکیتون پاشه بره محل کارش تمام حساب کتابا رو بررسی کنه. اگه واقعا پولی هست که به اون آقا بدید نقد تسویه کنید و بعدم بمونید ناظر کارا باشید. بدون سند و برگه نذارید ریالی جابجا بشه و ازش کار درست یا خسارت بخواید و هرچقدر زور زد ول نکنید برید. خودش میذاره میره

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
خب بگید تو رو خدا  چیه سرچ کنم گوگل؟

وآیسا مامانم میدونه 

داره با تلفن حرف میزنه

صبر کن قطع کنه بپرسم

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
داداشت زیر دست اون آتو داره؟ شاید مواد یا زن میاره که داداشت ازش دست برنمیداره.حتما از یه مشاور کمک ...

نه اینجوری نیست

خونوادگی کنه هستن

نمیدونم چجوری بگم

مثل انگل از دیگران تغذیه میکنن 

2706