2733
2739
عنوان

حسابداری

79 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

وقتتون به خوشی و شادی🌻

ما یک تیم هستیم که زیرنظرِ مدیرمالی شرکت، خدماتِ حسابداری بصورت دورکاری برای تمام شرکت ها اعم از پیمانکاری، تولیدی، صنعتی و... انجام میدیم.

درحالِ حاضر چند پرونده حسابداری برای تعدادی از شرکتها به صورت همزمان درحالِ انجامه.

اگر خودتون یا از اطرافیانتون نیاز به حسابدار داشت، ما رو بهشون معرفی کنه.

پیج کاری و آیدی بنده رو هرکسی خواست بگه میفرستم واسش. برای اطلاع از شرایط و شروعِ همکاری.

من درخدمتم

🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم روزتون بخیر من یه گزینه های انتخابیم برای دانشگاه حسابداری آیا پیشنهادش میکنید؟یه گزینه ...

سلام عزیزدلم، امیدوارم حالِ دلت خوب باشه

حسابداری رشته ای هستش که الان بازارکارش خیلی خوبه و هر شرکتی به یک یا چندتا حسابدار نیاز داره. پس نتیجه میگیریم این رشته بازارکارش اوکیه... 

مورد بعدی که باید درنظر بگیری عزیزدلم، علاقه هست، فکرکنم این موضوع رو دیگه بهتر از من بدونی:)

گزینه های پیش روت رو چک کن و منطقی تصمیم بگیر.

میتونم بپرسم گزینه های دیگه ات چی هست؟

2728
حسابداری کار با ریاضی و ایناس؟ 

سلام عزیزم

با اعداد و ارقام سروکار داره.

برای مثال، وقتی میخوایم حقوق و دستمزد کارکنانِ یک شرکت رو محاسبه کنیم، از بعضی از فرمول و معادلات ریاضی استفاده میکنیم تا مبلغ نهایی به دست بیاد.

سلام عزیزم با اعداد و ارقام سروکار داره. برای مثال، وقتی میخوایم حقوق و دستمزد کارکنانِ یک شرکت رو ...

معادله خاصی در حقوق و دستمزد نداریم و از تابع IF براش استفاده میشه. 

در حسابداری به ندرت از جبر استفاده میشه ولی معادلات ریاضی نقشی در حسابداری ندارن.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2740
سلام عزیزدلم، امیدوارم حالِ دلت خوب باشه حسابداری رشته ای هستش که الان بازارکارش خیلی خوبه و هر شرک ...

سلام ببخشیدکه انقددر دیرپیمتون رودیدم سایت نیومده بودم

گزینه های دیگم روانشناسی،تاریخ، علوم تربیتی