2733
2739
عنوان

فقط یک لحظه بیاید تایپکمو بخونید توروبه خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 40 پست
یعنی اینکه عاشقش هستی بقیه میگن آدم بدی هست؟! بعد تو آرزو داری باهاش ازدواج کنی؟!

بقیه میگن اماهمونام ارزوشونه اون قسمتشون بشه.

من خیلی عاشقشم قبلاهم باهم صحبت کردیم و منو دیده همش ت فکرمه هرکاری میکنم بیرون نمیره بعد خاستگاری کخ اومده قراردادیه میخواد کمکدمالی بهش بکنیم و دخترعموشو بگیریم برای پسر عموم کلا قراردادی هست فقط میگه دوست دارم که من قبول کنم خانواده هم چون خاستگاری ندارم ونمیاد میترسن بمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه چند سالته که بخوای هول هولی ازدواج کنی  برای خانواده آن دلیل آوردی که چرا نمیخوایش؟

گفتم نمیخوام میگن قسمته من خاستگارندارم زیادمیگن اینو بشو یابشو برافلانی(ک اونم یک ادم بی دست پا و بی پول)

میگن قسمتته حتما باید باهاش ازدواج کنی قسمتته ک کسی نمیاد

همه دخترای اطرافم بامردای بهترازخودشون یامردای عاشق ازدواج کردن یامردیکه میخواستن امامن فقط براپول ک ...

الهی که با همونی که میخوای بشه

اون آقا آدم خوبیه؟

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
2731
نمیشه با مادرت صحبت کنی و یه جوری غیرمستقیم کسی رو واسطه کنید به پسر پیشنهاد بده که فلانی دختر خوبیه ...

خیلی اطراف خواهر پسر رفتم اما کاری نمیکنن...

پسر هم یکبار بخاطرم اومد و منو دیده از دور و ردشده اما چیزی نشد منم بخاطر غرورم هیچی نگفتم وقتی دیدم قدمی برنمیداره .

اون ادمای پولدارمیخواد.ما وضعمون انقدر پولدارانه نیست خاستگارمم که ولکن نیست بخاطر اینه که ماکمک مالی بهش کنیم و دخترعموش بگیریم برای پسرعموم یکجورایی قراردادی و همه میگن قسمته قبول کن میمونی

چی بگم والا  اینجوری که میگی این خواستگارت هم بر اساس گفته خودت جالب نیست

نیست که ناراحتم و دلم بهش رضایت نمیده..باورکن یک ماشین نمیخره چون میدونه من ماشین دارم منتطره ازدواج کنه بتمن و ماشینم برداره

الهی که با همونی که میخوای بشه اون آقا آدم خوبیه؟

من دوستش دارم خیلی خوش خندس اخلاقش رفتاراش دروغ نگن ظاهرش کارکردنش اینکه زرنگه ..من باهمه سختیای که ازبچگی کشیدم واقعا لیاقتشو داشتم و همیشه خذارشکر میکردم ک بهش رسیدم امانمیرسم هرچقدر منتظرم.کاش مجبور نشم بااین خاستگارقراردادی اردواج کنم

2740
خیلی اطراف خواهر پسر رفتم اما کاری نمیکنن... پسر هم یکبار بخاطرم اومد و منو دیده از دور و ردشده اما ...

چی بگم 

الهی برات بهترینها پیش بیاد 

ولی اگر مجبور شدی با این خواستگار ازدواج کنی حتما به بزرگترین بگو هر کمک مالی کردند باید باااااید به نام خودت باشه، چیزی رو ندن برای خوده اون خواستگار یا خانواده اش 

من دوستش دارم خیلی خوش خندس اخلاقش رفتاراش دروغ نگن ظاهرش کارکردنش اینکه زرنگه ..من باهمه سختیای که ...

آخه معلوم نیست خب شاید عشقت یکطرفه باشه

حداقل یک حرکتی چیزی باید داشته باشه شمارشو نداری 

یا توی مهمونی بهش نزدیک بشو ببین چه جوریه اگه اونم تو رو بخواد متوجه میشی

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
نیست که ناراحتم و دلم بهش رضایت نمیده..باورکن یک ماشین نمیخره چون میدونه من ماشین دارم منتطره ازدواج ...

اگر باهاش قرار شد ازدواج کنی باهاش جدی صحبت کن و بگو من هر چی دارم برای خودمه و اصلا حق نداری بدون رضایت و بدون اجازه من از اموالم استفاده کنی، بگو من دارم شوهر میکنم زن نمی‌گیرم آقا 

اصلا هم از حرفت کوتاه نیا