2733
2739

کاش تقدیرم عوض شه...همه اطرافیانم باکسیکه دوست دارن ازدواج کردن یابهترازخودشون...هرکس و دوست دارم نمیدونم چرابه چشم نمیام بااینکه ازلحاظ ظاهری خوبم خاستگارم نمیشن ...خیلی دوستش دارم خیلی دعامیکنم برم تو خواب و فکروذهنش خیلی روزا دعامیکنم ازخدامیخوام من نصیب تقدیرش باشم خیلی خستم ازتحمل چیزی که دوست ندارم فقط چون مجبورم و خاستگارم هست باید قبول کنم چون کس دیگه منو نمیخواد قراره یه مراسم برم دعامیکنید به چشمش بیام باهام ازدواج کنه

ببین خودت باش و اصلا تلاش نکن به چشم بیای

منم مثل تو بودم واقعا فکر میکردم کسی از من خوشش نمیاد تا اینکه ازدواج کردم و زندگی خوبی هم دارم ولی بعد ازدواج هرجا کار کردم یکی بهم علاقه مند شد میومدن میگفتن منم میگفتم متاهلم حتی تو پارک و خیابون و همسایه یهو انگار جذاب شدم این فکر که دیگه نیاز ندارم کسی رو جذب خودم بکنم و اعتماد به نفسی که همسرم بابت تعریفاش بهم میده حس میکنم جذابم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله که به چشمش بیای و بری تو قلبش و صلاح خدا با خواستت یکی باشه به حق خانم فاطمه زهرا سوره ف ...

😭😭ممنون واقعا فشار رومه هرچی ادم بدرد نخور و بدتره بهم معرفی میکنن که هیچکس نمیتونه تحملشون کنه نمیدونم چراهمه اطرافیانم حتی بدترین دخترحتی دختری ک ازمن سرتر نیست باید باکسی ک دوست داره باشه اما بخت من باادمی ک دوست ندارمه اخه کجاش خیره همش تحت فشارم میزارن میگن قبول کن کسی نمیاد برات😭امامن این پسرو دوست دارمممم😭هروقت میبینمش نمیتمنم تحمل کنم ازعلاقه زیاد😭تزوخدا دعاکن باکسی که تو دلم باشه و بخوامش ازدواج کنم توروخدا دیگه اخرین فرصتامه بزور میدن به کسی ک دوست ندارم

2731
ببین خودت باش و اصلا تلاش نکن به چشم بیای منم مثل تو بودم واقعا فکر میکردم کسی از من خوشش نمیاد تا ...

😭😭دیگه به چ دردم میخوره وقتی باکسی ک دوست ندارم میگن ازدواج کن بعد چیکارکنم..نیازی ب ابراز علاقه ندارم دیگه وقتی بزور باکسی ک نمیخام ازدواج کنم زندگی تلخ میشه...تروخدا دعاکن باکسیکه میخوام ازدواج کنم همین من کار خاصی نمیکنم امانمیدونم چرا اون طرفم نمیاد خاستگاریم خیلی منتظرشم خاستگارم رد کردم اما ولکنم نیست خاستگارمو دوست ندارم فقط اونو دوست دارم.همه میگن خاستگارت قبول کن کسی نمیاد

2738
😭😭ممنون واقعا فشار رومه هرچی ادم بدرد نخور و بدتره بهم معرفی میکنن که هیچکس نمیتونه تحملشون کنه نم ...

اگه به اون رسیدی بعد فهمیدی یکی دیگه رو دوس داره یا خیانتکاره به امروزت لعنت میفرستی میگی دعا کنید جدا بشم 

منمشتعلعشقعلیمچهکنم 
😭😭دیگه به چ دردم میخوره وقتی باکسی ک دوست ندارم میگن ازدواج کن بعد چیکارکنم..نیازی ب ابراز علاقه ن ...

اگه دوسش نداری و آدم خوب و درستی هست میتونی ازدواج کنی بعد خواندن خطبه یهو مهرش میاد تو دل آدم منطقی فکر کن نه فقط به دوست داشتن و نداشتن

2706