2733
2739
عنوان

مادرشوهرم همش تعیین و تکلیف می‌کنه 🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 106 پست
میفهممت مشکلی که من میکشم و تنها مادرشوهر نیست کل خانواده شوهرم سرشون تو زندگی ماست و تعیین و تکلیف ...

دقیقا منم همینم.... شوهرمم وابسته فکر نکنم هرگز بریم از این خراب شده ...حتی مسافرت هم تنهایی نمیاد 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

چرا قبل ازدواج حدقل از یک مشاوره راهنمایی نمیگیرین که بگه زندگی با مادرشوهر صد درصد مشکل سازه

مادرشوهر شماهم که از نوع بدترینش

بگو مگه عهد قاجاره که نمیزارین از خونه بیرون برم مگه زمان شاهه

چخبره مگه زندانی ام

داد بیداد کن کوتاه نیا مگه میشه اینجوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چی که هست مربوط به گذشته ها میشه، توی محیط روستایی قبلنا خیلی پیش میومد که سر یه مسائل کوچیک کلی پچ پچ و حرف راه میفتاد

ما رفتیم روستامون، با خواهرم رفتیم کنار چشمه و برگشتیم هررررکی تو راه رفت و برگشت میدید حرف میزد که زود برید خونه الانا باید اون تفکرا عوض بشه چون جامعه عوض شده

وقتی دلیل یه چیز رو بدونیم بهتر میتونیم حلش کنیم

و ....

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....

مادرشوهر ازهزاران کیلومتر فاصله تیرو ترکشش میرسه حالاشما تویک ساختمونم هستین اون زن بافرهنگی قدیمی بزرگ شده۴تاجاروندیده بفهمه جامعه عوض شده فرهنگش قدیمیه دیگه چی میشه گفت

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2731
هیچوقت با مادرشوعرت مستقیم بحث وجدل نکن. درعوض بامهرومحبت وسیاست شوهرتوبه خودت نزدیک کن تا باهات همع ...

فرناز جان نه خودش و نه مادرش اصلا آدمی نیستن بگم تو حال خودشون هم میشه خواستم رو بگن هیچ موقع گوش نمیدن و حرف حرف خودشونه

شوهرم با خانوادش اندازه ای که میگه رفت و آمد نکنم و دعوت نکنم قهر می‌کنه و لج و بد رفتاری بخاطر همین ...

از اول بچه ننه بوده ....بنظرم کوتاه نیا شوهرتو تو مشتت بگیر خرش کن  ولی حرف اونارو گوش نده   ازهمین الات

فدات بشم شرمنده ناراحتت کردم هر چی حرف میزنم انگار با دیوار صحبت میکنم از این گوش میگیره از اون گوش ...

بنظرمن یکم سیاست یاد بگیر

یه مدت بدون شکایت همسرتو سمت خودت بکش وابسته تر کن بعد ازش بخواه برات آرامش فراهم کنه

اول با شوهرت حرف بزن بگو تکلیفتو روشن کنه که زن کی شدی؟مادرشوهرت برادر شوهرت یا خود شوهرت! اگه شوهرت ...

اره بخدا دیروز گفتم بشین با برادرت و مادرت حرف بزن و برمیگرده میگه اونا حرف حرف خودشونو و به حرف من گوش نمیدن گفتن پس خونه رو جدا کن گفت من از مادرم جدا نمیشم و قهر کرد رفت

2740

هرکیو از اول به هرچی عادت دادی تا اخر همون میشه...باراول ک دخالت کردن تکلیفتو باید روشن میکردی ک برادر شوهرو مادرشوهر نشن اقا بالاسرت

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
استاترشهرهای بزرگ شماهمسایه طبقه بالتونمیشناسی چه برسه به همسایه کوچه وخیابون  هرجاهم بری کسی ن ...

بله متاسفانه کاش زودتر این موضوع رو میدونستم حداقل برای این ازدواج یکم بیشتر فکر میکردم

اره من یبار گفتم از این خونه میریم بالاخره برگشت گفت پسررمو ببری از پیش من. دعا میارم جداتون نیکنم

به همسرت با گریه میگفتی..بعدش میگفتی دوست ندارم از هم جداشیم.مظلوم نمایی

برای هم آرزو خوب کنیم
چرا قبل ازدواج حدقل از یک مشاوره راهنمایی نمیگیرین که بگه زندگی با مادرشوهر صد درصد مشکل سازه مادرش ...

اره عزیزم ای کاش میرفتم مشاوره شوهرم همش میگفت مشاوره چی ما که مشکلی نداریم منم گفتم آره مشکلی ندارم تا اومدم تو زندگی دیدم اشتباه میکردم باید یبار در حد جنگ و دعوا بشه چون من هر چی با زبون خوش صحبت میکنم نمیشه دیدم شوهرم پشت اوناست و علیه منه و اینو همیشه دیدم ولی خودش انکار می‌کنه یه فکری میکنم بالاخره تو کوچه موندن بهتر از این روال زندگیه

بله متاسفانه کاش زودتر این موضوع رو میدونستم حداقل برای این ازدواج یکم بیشتر فکر میکردم

فقط بچه دار شدنت به تعویق بنداز حرف کسی گوش نده..چون بعد بچه اینقدر چالش جدید فروان برات پیش میادکه مدیریت کردنت قوی باشه

برای هم آرزو خوب کنیم
2706