2737
2739
عنوان

مادرشوهرم همش تعیین و تکلیف می‌کنه 🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 106 پست
اره بخدا بچه هم بیاد لابد میخواد بچه داری دخالت کنه اوففف🤦🏻‍♀️

من که دختر داییم بعد بچه اولش. دیگه سر ناسازگاری گذاشت با وجود اینکه پسره اولاش خیلی به مادرش اهمیت میداد به خدا جدا شدو الانم سه ساله کلا با مادرش قهره.نمیدونم چیکار کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی زیاد 

خیلی فضولن خدایی

یعنی من هیچ کاری نمیتونم بکنم ک اونا نفهمن هی سرشون تو زندگی منه... همه دعوای شوهرم فقط سر خانوادست

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2740
وقتی اینجور تاپیکارو میخونم و کاری ازم برنمیاد دیوونه میشم یعنی چی آخه مگه اسیر آوردن؟ به اونا چه ...

فدات بشم شرمنده ناراحتت کردم هر چی حرف میزنم انگار با دیوار صحبت میکنم از این گوش میگیره از اون گوش در میکنه

اره من یبار گفتم از این خونه میریم بالاخره برگشت گفت پسررمو ببری از پیش من. دعا میارم جداتون نیکنم

هیچوقت با مادرشوعرت مستقیم بحث وجدل نکن. درعوض بامهرومحبت وسیاست شوهرتوبه خودت نزدیک کن تا باهات همعقیده بشه. زمانهایی که باهم خوب وعاشقین🥰 بگو میخوام درمورد یه موضوعی باهات حرف بزنم..از خوبی خودش بگو.ازخوبی مادرش بگو که  میدونم بدما رو نمیخواد. بعد بامحبت وترمی خواستت رو بگو

پارسا پسرمامان😍

اول با شوهرت حرف بزن بگو تکلیفتو روشن کنه که زن کی شدی؟مادرشوهرت برادر شوهرت یا خود شوهرت! اگه شوهرته بگو به بهشون بگه دخالت نکنید

خونه رو بدین اجاره و برید جای دیگه

زندگی با خانواده شوهر سلطه گر سخته باید همین اول حاپلش کنی وگرنه اعصابتو داغون میکنن

استاترشهرهای بزرگ شماهمسایه طبقه بالتونمیشناسی چه برسه به همسایه کوچه وخیابون  هرجاهم بری کسی نمیشناست وکاری ندارن کجامیری کجامیایی اماشهرهای کوچک بیشترمردم همومیشناسن  متاسفانه بکارت کاردارن مثلامیگن اوه دخترفلانی هرروزتوبازاره پسرفلانی توپارک سرکوچه بود فلانی لباسش اونجوربودتنهاراهت جابجایبه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
خیلی فضولن خدایی یعنی من هیچ کاری نمیتونم بکنم ک اونا نفهمن هی سرشون تو زندگی منه... همه دعوای شوهر ...

میفهممت مشکلی که من میکشم و تنها مادرشوهر نیست کل خانواده شوهرم سرشون تو زندگی ماست و تعیین و تکلیف میکنن

من چندساله مستاجرم ازاول  حتی زیاد باهاشون رفت و امد نکردم ینی چندماهی یبار منو میبینن . هرکی ز ...

شوهرم با خانوادش اندازه ای که میگه رفت و آمد نکنم و دعوت نکنم قهر می‌کنه و لج و بد رفتاری بخاطر همین شده شرایط من

2706