2737
2739

ابجیم میگه جلوی تختش کثیف شده بود اینم رفته نپتون برداشته تمیز کرده معلم گفته نمیخاد جارو میکشم

بعد جارو کشیدن به ابجیم گفتن تو کثیفی جلو میزت اشغاله ما جمعش کردیم

ابجیمم گفته نزاشتین جمع کنم که

بعد گفته میزاتونو دور کلاس بزارین اینا هم گذاشتن ابجیم  دستش خورده به میز معلم اونم دعوا کرده گفته برید اونور نمیخام دستتون بهم بخوره😐😐

انگار بچه حیونه که اینطور رفتار میکنه 

ابجیم کلاس هفتمه معلمش هی تیکه میندازه و خوردش میکنه 😕😐

بنظرتون چیکار کنم الان😕

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به ابجیت بگو توروخدا ناراحت نشه از بی فرهنگی اونه

ما هم هفتم بودیم یه معلم داشتیم از بالاشهر تهران میومد 

و همیشه درمورد سفرهای خارجیش حرف میزد 

بعد بچه ها رو مینشوند رو زمین کلاس 

یبار زد تو سر یکیشون بعد دستشو با دستمال پاک کرد گفت شپش نداشته باشه 

یکی از بچه های که اضافه وزن داشت هم مسخره میکرد 

من هیچوقت همچین کاری نمیکنم اگه معلم بشم

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍
2740
حتما برو مدرسه هم با مدیر هم با معلم برخورد کن

مدیرم چیزی نمیگه میگه حلش میکنیم چند بار گفتم

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️

اوه این ک خوبه البته خوب نیس ولی در مقایسه با معلم ما خوبه😂میاد رو صندلی پارچه میندازه میشینیه گچو با دستمال کاغذی میگرفت اصلا نزدیک دانش اموز نمیشد از گوشه میرفت کسی بهش نخوره 😑

2706