2733
2734
عنوان

کیا با لتروزول کیست شدن؟

61 بازدید | 16 پست

سلام. خانوما دکتر قبلا لتروزول داد کیست ۴سانتی اوردم، شبی ۲تا میخوردم... 

کیست رفع شد، الان ۵ماه گذشته، مجدد واسم لتروزول نوشته، کسی بوده دفعه اول کیست بشه دفعه دوم نشه؟ 

بله من البته کنارش هر دوباری چیزای دیگه هم داد ولی من چون یه بار کیست گرفته بودم خودم به گرمی بسته بودم یکسره گرمی میخوردم سیاه دونه عسل میخوردم پیاده روی میکردم بادکش می‌انداختم کلا کیست به خاطر سردی رحمه اگه این کارو بکنی کیست نمی‌گیری انشالله هرچه زودتر باردار میشی

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوردم کیست شد یا همش فولیکول ریز داد

الان دکترم میگه تنها راهت لتروزوله، فولی هام همه ریز هستت، خوردم یچند تاش ۱۶و ۱۷

یکیش ۲۳ترکیده یود،،،، 

حالام مزگه راهی تداری باید بخوری. میترسم باز کیست بشه

2728
بله من البته کنارش هر دوباری چیزای دیگه هم داد ولی من چون یه بار کیست گرفته بودم خودم به گرمی بسته ب ...

مرسی فاطی جون ک جواب دادی، خدا خیرت بده، ی کم اروم شدم، دکتر برام درکتارش مکمل اینوفولیک و کپسول کیوتن نوشته، خیلی داروهام گرون شد،،، گفتم خدایا میترسم که دوباره کیست بشه، ولی دکترم میگه راهی نداری، عوارضش رو باید بپذیری، عزیزم شما دفعه دوم باردار شدید؟ 

2738
مرسی فاطی جون ک جواب دادی، خدا خیرت بده، ی کم اروم شدم، دکتر برام درکتارش مکمل اینوفولیک و کپسول کیو ...

بله باردار شدم اونم دوقلو همسان ولی نموند الان باز دوباره باردارم با بار چهارم داروها یعنی دوبار  بعد سقط دارو خوردم باردار شدم همه این کارایی هم که گفتم انجام دادم تا باردار شدم به محض اینکه فهمیدی بارداری دیگه این کارو نکن چون می‌تونه نتیجه برعکس بده و خدایی نکرده باعث سقط بشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
بله باردار شدم اونم دوقلو همسان ولی نموند الان باز دوباره باردارم با بار چهارم داروها یعنی دوبار&nbs ...

یعنی هر دفعه لتروزول خوردی؟؟؟ 

چه کارهایی نکنم ــ.  تورو خدا ی کم توضیح بده 

یعنی هر دفعه لتروزول خوردی؟؟؟  چه کارهایی نکنم ــ.  تورو خدا ی کم توضیح بده

همین گرمی خوردن و عسل سیاه دونه و پیاده روی بادکش انداختن و اینا و فقط تا وقتی پریودت عقب میوفته مجازی انجام بدی اگه پریودت عقب افتاد دیگه انجام نده 

همین گرمی خوردن و عسل سیاه دونه و پیاده روی بادکش انداختن و اینا و فقط تا وقتی پریودت عقب میوفته مجا ...

ممنون عزیزم. منم با این قرصا ی سقط داشتم پارسال، بعدش دیگه نشد، الانم با لتروزول باردار شدی(

ممنون عزیزم. منم با این قرصا ی سقط داشتم پارسال، بعدش دیگه نشد، الانم با لتروزول باردار شدی(

بله البته من کنارش دکترم بهم سینال اف روز هفت و هشت وhmgروز نهم دادند روز دوازدهhcgداد برای تقویت تخمک سی تااوابوست داد

بله البته من کنارش دکترم بهم سینال اف روز هفت و هشت وhmgروز نهم دادند روز دوازدهhcgداد برای تقویت تخ ...

وایی عزیزم خداروشکر ب نتیجه رسیدی،،، من بچه دومم رو نمیشم. میگم خدایا ی دونه دیگه بده، بسته، دو قلو نشم با این قرصا

وایی عزیزم خداروشکر ب نتیجه رسیدی،،، من بچه دومم رو نمیشم. میگم خدایا ی دونه دیگه بده، بسته، دو قلو ...

انشالله هرچی صلاحه همون اتفاق بیفته  آره احتمال دوقلویی هم هست البته به ژن هم بستگی داره

2706