2737
2734
عنوان

خانما به بستن بخت اعتقاد دارید؟؟

169 بازدید | 15 پست

یکی از اشناهامون که سنش ۲۰ سال هست و تازه ۲۰ ساله شده رفته پیش دعانویس 

میگه بخت فلانی رو بستن شاید بخت منم بسته باشند 

بعد دعا گرفته 

بنظر شما میشه ؟ آخه نمیشه که کشکی کشکی زندگی به نفرو خراب کنی 😐😑

تا حالا دیدید اطرافیانتون؟؟

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله میشه خیلیم اثرداره عمه ام مال منا بست ازدواجم نکردم پیش دعانویسم نرفتم چون خوبشا پیدانکردم .جادو ...

چندسالته؟ 

گفت بختت بستن یه خانم مطلقه نزدیکتون هست دشمنی داره باهاتون😂 والا بلا چرند میگفت مام عین احمقا به ...

چطوری آخه باور میکنن بعضیا 

2738
یعنی ما رفتیم ملت تو صف بودن خیلی تایید شده بود منم چون از همه لحاظ ایده‌آل بودم ولی خواستگارام یهو ...

چند سالتونه شما ؟

ن تو دوران مجردیم با یه آخوند حرومی آشنا شده بودم صرفا برای راهنمایی دعا نویسم بود گفت یا باهام دوست شو یا بختت میبندم یکاری میکنم هیچکس نیاد خواستگاری کلی هم روزانه مشتری داشت ولی هیچ گوهی نت ست بخوره و من شکر خدا ی ازدواج موفق و عالی کردم توروخدا پول ندید ب این کلاه بردارا

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
2706