2737
2739
عنوان

آقامیگم خرچسونک شنیدین؟

83 بازدید | 10 پست

یه دوست داشتم دوران کودکی یهومیگفت اونوخرچسونکه آقاشنیدین؟وقتی می‌گفت من میزدم زیرخنده واقعیه وجودداره؟؟؟یاالکی میگفت

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹

یه حشرس مثل سوسکه کوچیک و بوی بدی میده فکر کنم سبز رنگ باشه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم توی دانشگاه از ی کرمانی شنیدم ولی نمی‌دونم چیه 

😂😂😂😂😂

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹

من یه پرنده خونگی دارم بعضی وقتا خیلی خونم روش جوش میخوره و‌میخوام از محبت زیادی لهش کنم بهش میگم خر چسونه جاییم نشنیدم و‌نمیدونمم وجود داره ونمیدونم چطوری افتاده دهنم و ازکجا شنیدم حتی بهش ع ن چسونه هم میگم البته ببخشیدا 

من یه پرنده خونگی دارم بعضی وقتا خیلی خونم روش جوش میخوره و‌میخوام از محبت زیادی لهش کنم بهش میگم خر ...

وا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2740
مابهش میگیم  لولو چُسی هرموقع بگیریش تودستت یه بوی خیلی بدی میده

🤣🤣🤣🤣

چند ماه پیش توخواب دیدم یه چیزی ب گردنمه برداشتم پروندم دیدم دستو گردنو همه چیز بوی گند گرفته با اب شستم فایلده نداشت رفتم حمام اونموقع نمیدونستم چی بود بعد که بیدارشدم دیدم پایین تختم افتاده اینا ب درخت هستن اکثرا هم درختای توت 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن