2737
2734
عنوان

یکی بهم بگه غر زدن چیه

69 بازدید | 10 پست

فرقش با بیان مشکلات چیه؟ 

فرقش با گیر دادن چیه؟

میدونم مثلا دائم از اب و هوا ایراد بگیریم ایراد بگیریم میشه غر.. ولی مثلا از رفتار ی نفر ناراحت باشیم بهش بگیم این چرا باید بشه غر؟ پس چطور نا اختیمون رو بیان کنیم که اسمش غر نباشه؟

کاربر سال 97_  یه صلوات برای رسیدن به حاجاتم؟ منم دعاتون میکنم❤ اقایون درخواست دوستی ندن🚫متاهل و متعهد🌈

شوهر منم تا حرف میزنم بهم برچسب غرغرو بودن میزنه

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهم حالت بیانشه

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 

فرقش اینه آدم غرغرو تمام روز درحال ایراد گرفتن و شکایت کردنه،ولی آدمی که ناراحته فقط یکی دو بار ممکنه به زبون بیارع

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2738

غر یعنی وقتی یکی حوصله نداره اونوقت بشینی از ناراحتیات بگی اون به چشم غر نگاه میکنه

اما اگه خودش با خواست خودش بشینه به حرفات گوش بده میشه بیان ناراحتیات

۲_ وقتی یه مشکلو چندین و چندبار هی هر روز بگی و بگی میشه غر

اگه گذشته رو هی پیش بکشی میشه غر

نظر من اینه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

بیا من قشنگ توضیح بدم با یکیش دارم زندگی میکنم😂مثلا دیروز ما مهمون بودیم به دخترم گفته بودم ۹برنیگردیم ولی چون ۸ رفتیم نشد ۹ برگردیم ۱۱ اومدیم.دخترم بیست دقیقه تو ماشین بکوووووب حرف زد.گفته بودی ۹ میایم.الان ۹؟؟من درس دارم.الان درسمو شما میخونی؟من فردا ۲۰ نشم تقصیر شماس.بچشون خیلی شلوغ بود‌سرم درد گرفته.تقصیر شماس منو بردین.دیگه نمیاما.فردا باز نگی بریم فلان جا.عربی ننوشتم.علوم نخوندم.نون خ ندیدم....... تا خود خونه گفت و گفت و گفت😐😐😐