2737
2734
عنوان

چقدر دلم میسوزه برای بچه دختر برای دختر بودنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 150 پست
تربیت رو تو این می دونید که تو سن نه سالگی نماز بخونه و چادری باشه؟ من خانواده مذهبی دارم ..در ابن ...

بله به من ربطی نداره کی چطور زندگی میکنه

ولی به من مربوطه بچه‌هام چطور بزرگ میشن و چطور زندگی میکنن. وقتی قراره اعمال ماتأخرم باشن برا تربیتشون جون میدم. 

قرآن میگه اموال و اولاد توی این دنیا فتنه‌ن. بعضیا فکر میکنن فتنه یعنی به اصطلاح امروزی یه چیز بد. درحالیکه منظور قرآن یعنی مورد آزمایش. یعنی با پولتون و بچه‌هاتون شماها رو آزمایش می‌کنیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرگز قضاوت نمیکنم کسی ...چون خدای من گفته بسیاری از گمان ها گناهه..شما که خیلی سفت و سختی تو این ...

قانون میگه وقتی چراغ قرمز شد ماشین باید پشت خط ممتد ایست ترمز کنه. قانون میگه حتی اگه چرخ ماشین روی خط ممتد ایست باشه پلیس میتونه جریمه‌ش کنه. 

قانون میگه وقتی چراغ قرمز شد ماشین باید پشت خط ممتد ایست ترمز کنه. قانون میگه حتی اگه چرخ ماشین روی ...

دنبال بحث نیستم چون امثال شما خوابید..

این حرفی که زدید اصلا ربطی نداشت به گفته من ..

اگر حرفی زدید جواب نمیدم..

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2731
دنبال بحث نیستم چون امثال شما خوابید.. این حرفی که زدید اصلا ربطی نداشت به گفته من .. اگر حرفی زدی ...

جواب نده جانم

ربط حرفمو میگم

قانون راهنمایی رانندگی این دنیا رو قبول داریم و رعایتش میکنیم ولی قانون خدارو نه. 

فقط یادآوری میکنم. این دنیا گذراست. ما ابدیت در پیش داریم. 

چرا گلم 9 سالگی دختر به سن تکلیف میرسه. اون پسره که تا محتلم نشده به بلوغ نمیرسه.  اون مادر هم ...

اها شاید تو مذهب شما اینطوریه، ما اهل سنت هستیم روزه بعد از ۱۳ سالگی به دختر واجب میشه ،حالا اگه زودترم پریود شد زودتر واجب میشه 

اینکه پوشش اونا باب میل تو نیست دلیل نمیشه اونا بد باشن 

امیدوارم پسرات صالح و سلامت باشن عزیزم 

اها شاید تو مذهب شما اینطوریه، ما اهل سنت هستیم روزه بعد از ۱۳ سالگی به دختر واجب میشه ،حالا اگه زود ...

جالب بود. نمیدونستم سنی و شیعه توی سن بلوغ با هم اشتراک نظر ندارن. 

درمورد بد و خوب بودن هم من خدا نیستم. فقط با کسی که قانون خدا رو به عمد و با عقل سلیم زیر پا میزاره آبم توی یه جوب نمیره. 

ان‌شاء‌الله بچه‌های شما هم عاقبت‌بخیر بشن. 

2740

یادمه منم همه ب مادرم میگفتن بندازش دیگ واس چیته تو ک دوتا پسر داری ماشالااا

وقتی فهمیدن دخترم همه گفتن اهااا اشکال نداره تو ک دوتا پسر داری حالام ی دختر چ عیب داره😐😐😐😐😐😐

دو بارم اقدام کردن بندازنم😑

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
من همه‌ی زمینه‌ها اذیت شدم. نه فقط ازدواج. بدترین حالتو توی ذهنت بیار. همونه.  دختر بیارم که ع ...

انشاءالله براتون بهترین رقم بخوره 

در آینده پسرهاتون خوشبخت بشن عروس های خوبی نصیبتون بشه 

یادمه منم همه ب مادرم میگفتن بندازش دیگ واس چیته تو ک دوتا پسر داری ماشالااا وقتی فهمیدن دخترم همه ...

تو خودت جنین بودی چطوری یادته😶

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2706