2733
2739

و بیشتر از همه برای خانمهایی که با این همه تبعیض بازم خودشون پسرو برتر میدونن

دوستم بچش دختر شد بهم زنگ زد  ولی من با دوستم بزرگ شدم و دیدم که خیلی تو ذوقش خورد

چن وقت بعد که سونو اصلی رو داد گفتن پسره چنان چشماش برق میزدن و خوشحال بود و گفت به کسی زنگ نمیزنم باید خودم بهشون بگم شکه شدنشونو ببینم🤗و بعد گفت شاید نگم چون چشمم میزنن🤗

یا مثلا تو فامیلامون وقتی دو تا یا سه تا پسر دارن میگن بسه

ولی وقتی دختر باشن اینقدررر میارن که پسر بشه کلی هزینه میکنم خدا شاهده ندیدم کسی انقدر پول بده برای دختر

بعضیا هم هستن که میگن از پسرو دختر میخوایم

ولی کاش برای هیچ کس مهم نبود و فقط میخواستن که سلامت باشه بچه🥲

تاپیکارو سرچ کنین ببینین چن  نفر برای پسر رژیم خواستن چن نفر برای دختر

(خودم تازه ازدواج کردم و همش بهم میگن ایشالله مثلا پسر خودت یا یه پسر خوب بیاری) کاش هیچ وقت تو این جامعه ادم بچه دار نشه🥲من بچه بیارم میخوام تا به دنیا اومدنش ندونم چیه

متاسفانه

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم روی این چیزا حساس بودم و برام مهم بود خانواده ی همسرم جنسیت براشون مهم نباشه که نیست.

اون روز به مادرشوهرم و برادرشوهرم و خواهراشوهرام گفتم دوقلوهام هر دو دخترن مادرشوهرم می گفت نگو دختر بگو فرشته برادرشوهرمم رفته براشون کفش و لباس خریده کلی ذوق کرد براشون برعکس خانواده ی پدریم خداروشکر بچه هام خانواده ی پدریشون مثل فامیلای پدرم عقاید عقب مونده ندارن،،با این که پدر و مادرم این جور نبودن ولی کینه دارم از فامیلای پدرم،،از ما که گذشت نسل بعد کاش درست زندگی کنن.

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
2740
انکار نمیکنم که این موضوع هنوز تو بعضی فرهنگ ها هست بازمانده ی فرهنگ دوران کشاوزی  ولی من ...

خیلی خوبه عزیزم 

ولی متاسفانه ما شهرستانیم و اکثررررا اینجورن

حتی دخترای همسن خودم که واقعاا برام عجیبه

ولی من عاشق دختر بودنمم🤭

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

شما باید تغییر رو از خودت شروع کنی 

فرهنگ های اشتباه با تغییر من عوض میشن

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2706