2737
2739
عنوان

بنظرتون کاشت مژه در امد داره🙃🙃🙃

103 بازدید | 15 پست

من امروز میخوام برم برا اموزشش ثبت نام کنم ولی نمیدونم درامد داره یانه میترسم برم ولی مشتری نداشته باشم در امدش خوب نباشه الکی ۴و۵ تومن هزینه کنم 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچها کدوم لاین پرسود تر و کم کار تره؟مژه یا ناخن

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌

اگه آدم دقیق و خیلی صبور و باحوصله‌ای باشی و چشماتم اصلا ضعیف نباشه؛ آره مشتری پیدا میکنی و درامدشم بد نیست حداقل ماهی سی تومن درمیاری ولی اگه ویژگیها رو نداری پولتو دور نریز.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
اگه آدم دقیق و خیلی صبوری باشی و چشماتم اصلا ضعیف نباشه؛ آره مشتری پیدا میکنی و درامدشم بد نیست. حدا ...

۳۰ تومن یا ۳ تومن

2738
۳۰ تومن یا ۳ تومن

سه چیه عزیزم آرایشگاه سر کوچه ما نهصد تومن میگیره. قراره کلا فقط سه تا مشتری داشته باشی؟

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
سه چیه عزیزم آرایشگاه سر کوچه ما نهصد تومن میگیره. قراره کلا فقط سه تا مشتری داشته باشی؟

عزیزم اکستشین هست گرونه وقتم زیاد میبره من کاشت موقت میرم ۳۰۰ هزینه اش هست تازه کمتر 

من دوجا رفتم آموزش ولی درست بهم آموزش ندادن یه عالمه هم وسیله خریدم ولی مشتری نداشام وهزارتومن هم در ...

نه بابا من کاشت موقت میخوام برم ۱۵۰۰هزینه اموزش دادم ۲ تومن وسیله

من دوجا رفتم آموزش ولی درست بهم آموزش ندادن یه عالمه هم وسیله خریدم ولی مشتری نداشام وهزارتومن هم در ...

اره منم توشهرمون که مطمئن باشم خوب خوب و کامل یاد میدن سراغ ندارم 

همه جاهم که دقیق یادنمیدن 

بعدم این همه هزینه کنم جایی برای کار نباشه بده 

کاش میشد جایی باشه اموزش بدن نیرو هم بگیرن خوب بود ولی نیست متاسفانه

عزیزم اکستشین هست گرونه وقتم زیاد میبره من کاشت موقت میرم ۳۰۰ هزینه اش هست تازه کمتر 

آها من فکر کردم یکین. کاش موقت یعنی همین گذاشتن مژه مصنوعی؟ اگه اینه که نمی ارزه خود آرایشگرا انجام میدن

آها من فکر کردم یکین. کاش موقت یعنی همین گذاشتن مژه مصنوعی؟ اگه اینه که نمی ارزه خود آرایشگرا انجام ...

نه عزیزم اکستشن چسب دائم میزنن ۲ الی ۳ ماه میمونه ولی موقت چسبش ضعیف تر هست ۲ الی ۳ هفته میمونه و زودتر کارت تموم میشه 

2706