2733
2734

یعنی بخدا من خودمو بکشم با این شانسم بهتره تا ادامه زندگی....

بعد سه سال زجر کشیدن و سه بار قهر رفتن خونه پدر،،، شوهرم راضی شده خونمونو ببریم یه شهر دیگه که پنج ساعت فاصله داره با شهرمون و از خانواده ش دور باشم،،، برای کار خودش هم بهتره......ولی از شانس من برادرش هم قراره بیاد اونجا زندگی کنه

توروخدا بگین چیکار کنم و چطوری رفتار کنم که اذیت نشم و هرکس سرش توی زندگی خودش باشه؟ چون جاریم از اول خیلی خودشو میگرفت برام و رسمی بود ولی شوهر من مثل ادمهای مهرطلب همش سعی داشت منو کوچیک کنه با به سری کارا.... اما منم میخوام رسمی باشم و بیخیال

خیلی زورم گرفتع اخه از شانس من همینکه من دارم میرم یه نفس راحت بکشم از دست پدر مادر دره پیتش،،، باید داداشش پاشه بیاد ور دلمون ؟!؟!؟!؟!😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زندگیتو بکن حساسیت نشون نده که سبک میشی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738

خب نزدیک هم خونه نگیرید روابطتون صمیمی نباشه الان هرکسی دغدغه خودشه داره چیکار داره به بقیه من و خواهرم تو یه کوچه بودیم ماه تا ماه همدیگرو نمیدیدم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

انگار     شرایط   منو گفتی   یه   شوهر مهر طلب و   ...    و       تا   رفتیم   اونا هم اومدن پشت   سرمون😐

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
نه اما قراره با هم کار کنن یه جورایی

خوب خونه جدا هستش اتفاقا تو شهر غریب اینا هم فامیل حساب میشن و خوبه من شش سال شهر دیگه زندگی میکردم واقعا حتی یه جاری بد هم اگه بود برام خوب بود یه وقتایی فقط نیاز داری کسی باشه

2706