2737
2734

دلیلش من خیلی با لحن بد حرف میزنم خیلی زود جوش  تن صدام بلند شوهرم متنفر بوده ولی ب روم نمیاورده  دومی شامم زود درس نمیکردم امیدوارم بتونم دوباره شوهرم ب خودم خونه جذب کنم  الان شام گذاشتم که تا ۸شب آماده باشه بهش گفتم گفت آماده شد زنگ بزن بیام 🥺🥺🥺یعنی میشه خدا شوهرم امشب با رفیق هاش نره مستقیم از کار بیاد خونه. خدایا کمکم کن  صبح بهش قول دارم با مهربونی حرف بزنم  با حرص حرف نزنم خیلی سخته ولی خدا کمکم کنه لطفا برام دنیا کنید شوهرم دور رفیق هاش خط بکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیرازی داریم اینجا 

میگم سیل نیاد نگرانم😬😬😬چای چه بارون رعدو برق وحشتناکی میاد🙈🙈🙈🙈🤦🏼🤦🏼🤦🏼

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

همین که خودت پذیرفتی خیلی مهمه تغییرات آرام و پیوسته را شروع کن

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2740
2706