2737
2739

دیده میشن

این درست میشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ایطور بودن اره خوب میشن

ای خدا از زبونت بشنوه

اینقدر استرس داشتم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
اره کم کم نوکش میاد پایین

همه از افتادن نوک بینی میترسن

من از بالا رفتنش

2740
همه از افتادن نوک بینی میترسن من از بالا رفتنش

ببین کلا باید رعایت کنی که نیوفته چون بیوفته نوکش بدفرم میشه 

ولی این پایین اومدنی ک من میگم در این حده ک وقتی ورم میخوابه تا حدودی جاذبه نوک رو پایین میاره طبیعی میشه 

به شرطی ک کلا فانتزی خوکی نباشه بینی

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
معنی عمل یعنی رفع نقایص به شکلی که کسی متوجه تغییرات نشه عمل بینی که کاملا مشخصه عمل موفقیت آمیزی نب ...

جداً ؟ بینی من اینطوریه کسی میبینه میگه وای خیلی طبیعی عمل شده یجوری میشدم😅

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
خوب ناراحته چرا همینو بگو😂😂😂😂😂

اصلا حرفتون قبول ندارم

کسایی من دیدم عمل کردن سوراخای بینی در ی حدی دیده میشن نه زیادی

اینم ک برا من الان زیاد دیده میشه چون تازه ۴۸ ساعته عمل کردم مونده تا گچ و تامپونشو بردارم

2706