2733
2739

همیشه بهش شک داشتم که سیگار میکشه چون من بوی سیگار رو حتی اگه کلی عطر و ادکلن بزنه و آدامس بخوره خ خوب میفهمم امروز دیگه خیلی بو میداد گفتم سیگار میکشی گفت اره گفتم چرا اخه گفت دوس دارم!!!  بش گفتم نمیتونم با این شرایط باهات ادامه بدم نمیتونم هم از خودت بکشم هم خانوادت طلاق میخام گفت باشه برو کاراشو بکن تاپیک قبلیم گفتم دیروز چه دعوایی شده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با سیگار مشکلی ندارم ولی با دروغگویی و پنهان کاری چرا. خیلی باهاش سر و سنگین میشم و محبتم واقعا کمتر میشه چون کسی که تونسته اینو پنهان کنه چیزای خیلی مهمترم کرده.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

اون اگه برای زنش ارزش قائل بود اول بهش میگفت سیگار میکشم که بعدا مشکل پیش نیاد 

حالا هم گفته برو مشخصه تورو نمیخواد و مهم نیس موندن و رفتنت 

دیگه تصمیم با خودت ببین میتونی کنار بیای احتمالا دروغایه دیگه هم گفته و بگه چون ترس از دست دادن زندگیشو نداره

2740
خیلی دلم ازش شکسته این چند وقت از خواهرش کشیدم حالام خودش... نمیدونم چه کنم

بنظرم بیفت جلو نزار فک کنه میتونه هرکاری کنه وتو ترکش نمیکنی بزارحساب کاردستش بیاد

نمیدونم کاربری چندممه😂
با سیگار مشکلی ندارم ولی با دروغگویی و پنهان کاری چرا. خیلی باهاش سر و سنگین میشم و محبتم واقعا کمتر ...

من هم با سیگار مشکل دارم هم پنهون کاریش چون بش گفتم پس همیشه میکشیدی گفت اره میکشیدم

زیاد حساس نباش،سیگار به بدن خودش ضرر داره تو چیکارش داری

البته جز سیگار چیز دیگه ای نکشه

من شوهرم هرزگاهی با دوستاش بودنی میکشه و بدون ترس میاد میگه مثلا دو سه ماه دو سه نخ،بهش گفتم بخاطر سلامتیت زیاد نکش،اگرم خواستی بکشی به درک بکش 😂

2706