2737
2739
عنوان

دخترداییم نزدیک بود از دست بره😯

267 بازدید | 14 پست

زنداییم گفت داشتم میخوابوندمش حالشم خوب بود

یهو گردنش کج شد به صداهایی عجیب غریب از خودش در میاورد چشماشم بسته بود

انقدر زدن تو صورتش برگشته 

میگفت جن بوده انگار رفته تو بدنش 

خداجون باور میکنی همه خنده‌هام مصنوعیه دلم یه خنده از ته دل‌میخواد یه خنده که خالص باشه توش غمی نباشه                     شاید با برگشتن دوباره اون منم  بتونم یبار از ته دل بخندم  همین بودنمو فقط به اون مدیونم اگه اون نبود شاید من الان تو این دنیا نبودم  کاش زودتر برگرده و یه خنده از ته دل مهمونم کنه🙂                                        

😐

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندسالش بوده؟

یه نوار مغز بگیرن شاید تشنج بوده

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
نه عزیزم جن چیه مگه قرون وسطاس بچه رو ببرید دکتر شاید مشکل جدی داره دفعه بعد جن به این راحتی نمی ...

من که نمیدونم مشکلش چیه زنداییم گفت اینطوری شده 

خداجون باور میکنی همه خنده‌هام مصنوعیه دلم یه خنده از ته دل‌میخواد یه خنده که خالص باشه توش غمی نباشه                     شاید با برگشتن دوباره اون منم  بتونم یبار از ته دل بخندم  همین بودنمو فقط به اون مدیونم اگه اون نبود شاید من الان تو این دنیا نبودم  کاش زودتر برگرده و یه خنده از ته دل مهمونم کنه🙂                                        
2738

دقیقا خیلی شبیه تشنج 

من جای زنداییت بودم بجای مقصر دونستن جن بچه رو میبردم مغز واعصاب کودکان 

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
چندسالش بوده؟ یه نوار مغز بگیرن شاید تشنج بوده

2سالشه 

2سالشه 

عزیزم این حالتی ک میگی خیلی شبیه تشنج هست

لطفا به زنداییت بگو پیگیر باشه

عزیزم این یه نوع تشنجه

بهتره بزرگتری مجبورشون کنه یه سر ببرن پیش متخصص

منظورم اینه یه جوری که نترسن ببریدشون از زبون دکتر بشنون

اگه کنترل نشه میتونه باعث آسیب های غیر قابل جبران بشه

🖤 

منم شنیدم حدس زدم تشنج باشه 

عزیزم این حالتی ک میگی خیلی شبیه تشنج هست لطفا به زنداییت بگو پیگیر باشه

درسته ادم پیگیری نیست ولی میگم بهش بالاخره بچشه 

2706