2737
2734

سلام وقتتون بخیر 

دوستان من عروس اخر خانواده همسرم هستم و سنمون از همه خیلی کمتره.

قبل از عید همسرم با دو تا برادر های بزرگش دعواش شد در حدی که اگر تو خیابون کسی همسرمو نگه نمیداشت کتک کاری بدی میشد چونکه اونا سر همسرم کلاه گذاشتن و کاری کردن ما عید از خیلی چیزا گذشتیم و به مشکل مالی شدیدی برخوردیم، اما اونا با همون پول رفتن مسافرت و نصف ایرانو گشتن. 

روز اول عید من به خواهرشوهرم و برادر شوهر کوچیکه و خانومش زنگ زدم و عیدرو تبریک گفتم و دعوتشون کردم 

خواستم به اون دوتا برادر شوهرام زنگ بزنم همسرم نذاشت و گفت ولشون کن زنگ نزن من با اونا دعوام شده و گند زدن به زندگیمون و.. 

منم راستش دیگه زنگ نزدم وبا خودم گفتم همسرم فکر نکنه ک من پشتش نیستم. 

حالا مشکل من اینجاست ک خواهرشوهرم هر دفعه که منو میبینه میگه تو اشتباه کردی زنگ نزدی تو باید یواشکی هم ک شده زنگتو میزدی سال نو رو تبریک میگفتی، اونا الان فکر میکنن تو مقصر همه چی هستی و از چشم همه افتادی. منم بهش گفتم همسرم اجازه نداد اونم گفت اینا داداشن چند وفت دیگه باز باهم آشتی میکنن و روسیاهیش میمونه برای تو! 

من الان احساس دوگانگی دارم و واقعا نمی دونم کار اشتباهی کردم یا نه، اگر کارم اشتباه بوده چیکار باید بکنم؟ 

به حرف شوهرت گوش کن

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ب همسرت بگو اگ قراره اشتی بشه باید درحضور وبااجازه واطلاع شما باشه یعنی باهم اشتی کنید

بهترین کارو کردی

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
2740

بگو من نمیتونم برا خوشایند تو حرف شوهرمو بزنم زمین و برم خای ه م الی کنم اگه شوهرم اشتی کرد منم اشتی میکنم اگه نکرد نه منم محل نمیدم به جهنم ک از چشم میوفتم اصلا لزومی نمیبینم که تو چشم اونا و تو باشم همین که رو سر همسرم جا دارم برام کافیه

2706