2737
2739
عنوان

مادرشوهردروغگو

733 بازدید | 42 پست

من با مادرشوهرم زندگی میکنم

شوهرم بیکاره ولی پدشوهرم پولداره منظورم از پولدار(درامدماهی۴۰تومن تو شهرستانه) 

مادرشوهرم خوووب خرج میکنه چه برای خودش چه برای خواهرشوهرم اما برای اینکه ما انتظاری نداشته باشیم فقطططط دروغ میگه یا پنهون میکنه اینکه به ما نمیده مشکلم نیست اینکه اینهمهههع دروغ میگه که به تنها پسرش هیچی نده اذیتم میکنه

خرج عمل زیبایی وباشگاه و پوست و…میکنه

خاهرشوهرمم هرروز لباس و پارچه و خرج رسیدگی ب خودش میکنع

مادرشوهرت از شوهرش خرج می‌کنه 

چرا شوهرتون سرکار نمیره ؟

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خب مال خودشه دوست داره 

شماهم مستقل شدید خرجتون پای خودتونه همسرت باید زودتر مشغول شه جایی شاید خیلی وقته بیکاره و تنبل وگرنه مادر دلش نمیاد خرجی نده اگر بهتون کمکم کنن لطفه تازه بهتون خونه هم داده

شاید میبینه توقع دارید دروغ میگه

چهل میلیون در ماه مگه چقدره که تازه خواهر شوهرت آباد باشه  نه عزیزم این پول کفاف هیچ زندگی رو ...

میگم دروغ میگه اذیتم میکنه

نمیگمممم که چرا بما نمیده

خودش همش دروغ میگه ک ما توقع نداشته باشیم درصورتیکه بخدا توقع ندارم

میگم مشکلی نیست نده بخدا  میگم دروغ میگهههع چی کنم یاجی بگم که اینطور نباشه

آدم دروغگو هیچ وقت درست نمیشه 

سعی کن چیزی ازش نپرسی

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2706