2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ‌جالب دختر من ده ماهشه وزنش بدنیا اومدنی ۳۷۰۰بوده الان ۸۳۰۰

تا۶ماهگی ضرب ۲میشه تا یک سالگی ماهی ۲۰۰تا۳۰۰گرم و یکسالگی باید سه برابر وزن تولد گرفته باشه ودوسالگی باید سه تا چهارکیلیو دیگع اضافه شده باشه 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2731
چ‌جالب دختر من ده ماهشه وزنش بدنیا اومدنی ۳۷۰۰بوده الان ۸۳۰۰

آره خوبه اگه ۲۰۰تا۳۰۰گرم دیگه بیاد خوب میشد الان هم ماشالله خوبه

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2740
خیلی اخه لاغره شیر اصلا نمیخوره ۱۰ساعت ناشتا میمونه ب زور ۳۰سیسب میدم

غذاهای مقوی و مناسب سنش که مورد علاقش هم باشن رو در حجم کم در طول روز بهش بدید می‌خوره. 

اذیتش نکنید؛ محبورش نکنید غذا بخوره. 

اگر نخواست ول کنید چند دقیقه ی بعد دوباره بهش پیشنهاد بدید. 

پیدا کنید که چه غذاهایی رو بیشتر دوست داره و با مواد مقوی ای می‌دونید ترکیبشون کنید. 

کودک شما تازه یکی دو ماهه که به غذا خوردن افتاده 

سخت نگیرید. 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
اخه بخدا خیلی لاغره اصلا شیر و غذا نمیخوره

شاید توپره مشخص نمیکنه یا قدش بلنده لاغر به نظر میرسه، شما سه وعده براش غذا بیار چندتا ق مرباخوری هم بخوره خوبه براش میان‌وعده درست کن تنوع بده اگ چیزی رو دوست نداره چندهفته نده باز امتحان کن ولی نگران نباش چون خداروشکر وزنش خوبه

خانما دور سر بچه ۴ ماهه باید چند باشه 

پسر

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2706