2733
2739

من از همه فاصله گرفتم چون خیلی غیبت میکنن و زیرآب هم و میزنن...فقط سرم تو مار خودمه

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقت ازادت رو با کتاب و فیلم و گوشی پر کن ولی با کسب صمیمی نشو .. خود دار باش... زمان بده کم کم ب مرور صمیمیت ایجاد بشه، هیجانی رفتار نکن ، زیاده گویی نکن ، تلاش نکن ب چشم بیای ،و ب این فک کن مثلا قراره ۸ ساعت ففط کار کنی و تنها باشی بعد از اونجا ک اومدی بیرون برو پیش دوست و رفیق و اجتماعی باش. اما بنظرم صمیمی شدن توی محیط کار ، جدا از چند لحظه حرف و خنده ، عواقب زیادی داره و اطرافیانت رو متوقع میکنه.

این تجربه منه

2731
سختت نیس؟

نه اصلا...کارمو درست انجام میدم در حد یه سلام علیک باهاشون ارتباط دارم...آرامش خاصی می‌گیرید اگر تو محل کار این مدلی باشید

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵