2737
2734

چون اگه ب دنیا نمیومدم هیچ وجودی نداشتم و فلان و.....

خداروشکردنیا اومدم شاید تلخ و سخت ولی تجربه خوبیه 

ی بازی کنی که باخته خیلی بهتر از کسیه ک هیچ وقت بازی کردن رو تجربه نکرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من احساس میکنم موقع به وجود اومدنم خطای سیستمی ای چیزی شده چون باید تو خانواده دیگه ای به دنیا میومد ...

دلیلت چیه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2728
نه. کلیکسیونی از بدترین ژن ها و بیماری امیدوارم نسلم با پسرم تموم شه بره پی کارش هر چی بود.

تو حق نداری برای بچت تصمیم بگیری 😔 شما داری علنن دعامیکنی بچت نازا باشه 😭😭😭😭😭😭😭😭 من چشیدم این درد را پس خوب میفهمم. نازایی چه دردیه ....توروخدا توی مادر درحق بچت درست دعاکن ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
من احساس میکنم موقع به وجود اومدنم خطای سیستمی ای چیزی شده چون باید تو خانواده دیگه ای به دنیا میومد ...

دلیل چی؟جالب شد برام🦦

البته اگه فضولی نباشها

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2740
دلیلش چیه

چون عزیزانم کنارم هستن

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

هیچکسی راضی نیست چون خدا تو قران هم گفته انسان ها همش در حال ناشکری هستن...ولی خدا بهتر صلاح مارو میدونه 😊 راضی ام به رضاش

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
دلیل چی؟جالب شد برام🦦 البته اگه فضولی نباشها

یعنی میگم مثل بقیه الکی نمیگم

اصلا به خانوادم نمیخورم از هر لحاظ حساب کن 💀

نه نه نه بهش فکر نکن... نکنه منو از تو سطل آشغال آوردن 😂😔

برای تغییر مغز ها که پوسیدن.... 
2706