2737
2734
عنوان

وای بیاین یه مهمون از خارج دارم .غذا چی بپزممم🤐🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 3917 بازدید | 176 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کباب کوبیده،جوجه کباب،دسر هم تیرامیسو،چیزکیک،برای عصرانه اشون بستنی خونگی درست کن(موز و توت فرنگی)موزهارو حلقه ای برش بزن با توت فرنگی هارو همین جور،بزارشون تو ظرف فریزر درشو محکم ببند بزار یک ساعت تو فریزر بمونه بعد بزارشون تو دستگاه بِلِندر،خامه بزن با عسل خیلیی خوب میشه بعد بزارش تونون بستنی قیفی بزار برای دیزاینش از سس توت فرنگیم میتونی استفاده کنی

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
2728
قرمه سبزی  قیمه  ماهی شکم پر  فسنجون  پلو مخلوط که خدم تازگیا امتحانش کردم بهش م ...

من خودم اصفهانیم . و زیاد علاقه ندارم ب بریونی 🥺 اما نمیدونم منظور شما همون بریونیه یا ن 

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

دسر هم بستنی سنتی و کیک خیس شکلاتی یا شیرینی یزدی یا قطاب درست کن

کلا همه چیتو ایرانی بزار دسر تیرامیسو و چیز کیک که خودشون مبخورن

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست.من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست. 
2740

قورمه سبزی و زرشک پلو با مرغ 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
کشک بادمجون یا حلیم بادمجون؟؟

فرق نداره ولی حلیم بادمجون گوشت داره وسنگینه واسه پیش غذا همون کشک بادمجون البته اگرمیخوای سنگ تموم بزاری میتونی بانون تست مینی هم کشک بادمجون هم الویه توی یه سینی بزاری ویاازاین فینگرفودیهاسفارش بدی برات درست کنن  هرچتدخودم بودم نمیکردم اززیاده کاری خوشم نمیاد.

حتما تهچین هم بزار  تهدیگ نون یا سیب زمینی هم ثابته

من قبلا هر چقدر تهچین درست کردم خوب از اب در نیومده . شما اگر ته چین هاتون عالی میشه کمک کنید و دستور و نکاتتون رو بگید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💓

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
من خودم اصفهانیم . و زیاد علاقه ندارم ب بریونی 🥺 اما نمیدونم منظور شما همون بریونیه یا ن 

نه این که ایشون میگن غذای برنجی هست فکر کنم برای سیستان بلوچستانه با بریون ما فرق میکنه

سوپ چی پیشنهاد میدین؟

سوپ شیر و خامه با دیزاین جعفری

مرغ سوخاری یا شکم پر،ماهی شکم پر

کیک شکلاتی درست کن،با قهوه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
2706