2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری نمیکنم  من تو این مسائل بی خیالم😂

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2728
اره با خودمم یهو خیلی سرد شده

احتمالا ازت چیزی شنیده. جایی ازش نگفتی؟ 

اگر روابطتون قبلا خوب بود بنظرم زنگ بزن و بعد احوال پرسی بگو چیزی شده عزیزم؟ آخه ما باهم خوب بودیم که. از همه جا چرا بلاک کردی؟ 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2738
زیرابتو پیشش زدن..خبروخبرکشی...باهاش رودررو صحبت کن..این بلا رو جاریم سر من اوردو منجر ب قطع رابطه ب ...

در کل خیلی برای هم خوب بودیم و کمک حال هم و همه میدونستن

منم بدی ندیدم ک غیبت کنم

ولی کسی که بخاطر حرف دیگران این رفتارو بکنه همون بهتر ک نباشه

2706