2733
2734
عنوان

اگه ۱۰میلیون داشتین چه میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 72 پست

میذاشتم رو پولم و یک کنسول بازی بهتر یا یک پی‌سی یا لپتاپ یا کامپیوتر بهتر ، یا یک گوشی بهتر میخریدم .‌ یا اینکه خیلی از اون‌پول رو به فقرا میدادم یا واسه کراشم چیزی‌میخریدم 

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵ میلیون خوراکی رو یکسال میخوردی     ۵ میلیون خوراکی در عرض کمتر از یک ماه تمونه 😆

بستگی داره چه جوری میخوری باباطول میکشه تاتموم شههههه

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
2740
می دادمش بهت تا باهاش چیپس و پفک رو بخری

😭😭😭مرسی مهربون🤣🤣🤣🤣🤣🤣عاقبت بخیربشی خواهر

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
باش زدم خبرت میکنن

😂😂😂😂😂😂خدایاچقدخندیدممممم

2706