2733
2739

۳ سال رابطه داشتیم و قرار بود نامزد کنیم که بخاطر دخالتهای بیش از حد خانوادش و مهریه بهم خورد. منم به توصیه بچه های اینجا از همه برنامه ها بلاکش کردم که راه ارتباطی نباشه. الان هر از چندگاهی دوباره میبینم تماس رد شده اش میوفته. خیلی اعصابم به هم میریزه . گند زد به زندگیم هنوزم ول نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سندرم دست بیقرار دارن

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹

مردا بعد چند وقت میبینن که تحت سلطشون نیست طرف مقابل  دوباره زنگ میزنن و... بعد دوباره ول میکنن

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2738
2706