2733
2739
عنوان

لابیاپلاستی برا دختر مجرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم ناراحت میشم این چیزا رو میبینم مردا تا حالا شده بخوان برن برای بیضه‌هاشون کاری کنن؟ م ...

وای خدانکشت

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
این افکار شاید برا شما پوسیده باشه ولی اطراف ما مهمه پس اگر برا شما مهم نیس دلیل بر این نیس برا بقیه ...

کلا اوسکولن مردم

مثلا حساس باشی روی بکارت براشون پوسیده‌ست و توهینه

ولی اینکه برای خوش اومد یک مرد بری خودتو بدی زیر تیغ جراحی براشون عادیه

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
2728
وای خدانکشت

اسی جدی میگم اگه لابیا هات خیلی بزرگ نیست و اذیتت نمی‌کنه بیخیال شو اگه اونا چیز بدرد نخور بودن پیامبر می‌گفت دخترا رو هم ختنه کنید 

مال پسرا از وقتی بدنیا میان یه پوست اضافه داره اونو میبرن اما لابیا فرق داره از کلیتوریس و واژن حفاظت میکنن و توی رابطه جنسی و زایمان نقش مهمی دارن

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
آره هر عملی ممکنه عوارض داشته باشه اون ناحیه هم حساس...ای کاش خدا اصلا لابیا نمی‌داد اگرم میداد خیلی ...

خدا بهترین تدبیر رو انجام داده.

آدمان که مثلا میخوان اشتباهات خدا رو جبران کنن😄

ما متاهل ها میدونیم که زمان رابطه مردها اصلا متوجه نیسن اون چه شکلیه. لباش چجوریه چقدریه

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
2740

شما اول یه تحقیق درباره آناتومی بدنت کن که بفهمی بکارت و لابیا هیچ ربطی به هم نداره بعد هم راجع به این عمل تحقیق کن یه خانمی همین جا میگفت که نزدیک سه هفته درد شدید داشته جوری که همه اش خوابیده بوده حالا شما میخوای تو ماشین مدت طولانی بشینی.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...

چند وقت پیش یکی تو نی نی سایت مجرد بود رفت لابیاپلاستی کل لابیاشو کند انداخت دور. وای به حال اون اعتماد بنفسی که با ضربه زدن به خود آدم بدست بیاد.اون اعتماد بنفس برای خودت نیس برای مورد قبول قرار گرفتنه. چون عمل بینی نیس که بگی باعث اعتماد بنفسم میشه تو آینه خودمو میبینم. لابیاتو جز پارتنرت کی خواهد دید. به فکر مورد پسند واقع شدن نباشین

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
خدا بهترین تدبیر رو انجام داده. آدمان که مثلا میخوان اشتباهات خدا رو جبران کنن😄 ما متاهل ها میدون ...

دقیقا... اصلا براشون مهم نیست اتفاقا دوست هم دارن 😅 بعدشم ببخشید موقع دخول لابیا ها میرن تو قایم می‌شن اینقدر تو چشم نیست 

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
یکیشونم همینجا چندباذ تاپیک زد که خیلی زشتش کرده دکنر؛ فقط شده کلیـ.توریس و واژ.ن بقیش نابود یکی ...

حتی درموردش صحبت میشه هم میترسم. جای حساسه بدنه خیلی ترسناکه بخاد برش بخوره و...  وای

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
شما اول یه تحقیق درباره آناتومی بدنت کن که بفهمی بکارت و لابیا هیچ ربطی به هم نداره بعد هم راجع به ا ...

واسه همین دارم سوال میپرسم دختر خوب

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2706