2737
2734
عنوان

دقت کردین خیانت چقد عادی شده؟ 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 76 پست
راستی اینم بگم اون دوستم بهم میگه خولستگارت خیلی خوبه رفتارش کاش دوست پسر منم اینجوری بود ( بخاطر ای ...

به حرفاش گوش نکن این آقای ل.ا.ش.ی هردوتون رو میخواد با قوربونت رفتن کلاه سرت میذاره 

اون خانوم دوستت هم لاشی از تر از پسره 

اینم داره پا میده ک گفته مثل خواستگارت میخواد 

با جفتشون کات کن به نظرم جفتشون لایق هم دیگه هستند تو لیاقتت یه مرد متعهد چشم پاکه نه این اقای هیز .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا مجرد بمونیم بهتره 👩🏻‍🦯 حالا من به روش بیارم ؟بعد تموم کنم ؟ یا اصلا خودمو نشکنم مثلا پرسی ...

بنظرم اصلا حساس نباش ولش کن بذار بگه

اگه قصدت کاته بهتره بگی معیارهامون بهم نمیخوره و مختصر توضیح بدی و کات کنی

جسارتا چندسالتع قشنگم؟

رها ز هرچه هست و نیست🤍🍂
سلام من کامنتت خوندم اگر من جات بودم ۱۰۰ در ۱۰۰ کات میکردم مگه اینکه شدید عاشقش باشم که به چشم نیاد ...

ممنون ک جواب دادی ... آخه من چندباری تست گرفتم دیدم پا نمی‌ده خودشم اوایل آشنایی گفت من سی سالمه و دنبال زندگی با آرامشم و خیانت رو دوست ندارم منم از خدام بود این حرفارو بشنوم ‌.. ولی من موندم وقتی از نظر زیبایی و اخلاق و ذات پاک با اون دختر قابل مقایسه نیستم چرا باید روش کراش بزنه ؟؟ رفتارش با من عوض نشده و خیلی خوبه و برا ازدواجمون عجله داره ولی این کارش برای من ناراحت کننده بود 

2731
2738

خدا رو شکر ما نه بین اطرافیان دور و نزدیک داشتیم ونه دیدیم وشنیدیم 

ولی  خارج از کشور وقتی یه زن و شوهری رو میبینن که بیست سی ساله دارن با هم زندگی میکنن تعجب میکنن 

یا بین سلبریتی ها مثلا دیدید دیوید بکام و همسرش ویکتوریا  بیست و اندی ساله با هم هستن و تبدیل شدن به اسطوره و عامل تعجب همه ی رسانه ها 

چون بی بند و باری اونجا عادی تر از وفاداریه ، از خدا میخپوام هیچ وقت چنین چیزی برای ما عادی نشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
ممنون ک جواب دادی ... آخه من چندباری تست گرفتم دیدم پا نمی‌ده خودشم اوایل آشنایی گفت من سی سالمه و د ...

بهتره از یک مشاور هم کمک بگیری چون زنذگی الکی نیست با این چیزای ک دیدی فوری ازدواج کنی 

پسرها همشون میگن من دنبال ارامشم دوراهامو زدم 😂

اتفاقا یکیشون هم به من همینو گفت  متوجه شدم طزف متاهله 🙌 خداراشکر قبل از اینکه دوست بشم متوجه شدم .

پس میبنی که به حرف نیست ... 

اینقدر امار گرفتن هم واقعا حالب نیست 

متاسفانه گاهی پسرها هستن که یکی رو واس زندگی میخوان یکی هم واس عشق و حال .

به نظرم دقت کن تو روابطی که الان داری آخه طرف خیلی مشکوک هست و متاسفانه کاربلده چون به همین راحتی انگار نمیتونی مچش رو بگیری و از طزفی خیلی داره رو مخ میره با پیگیری هاش .

به حرفاش گوش نکن این آقای ل.ا.ش.ی هردوتون رو میخواد با قوربونت رفتن کلاه سرت میذاره  اون خانوم ...

خب سوال بدی همین امروز تموم کنم بگم ما به درد هم نمی‌خوریم یا با سیاست جلو برم و بیشتر کنکاش کنم و با دعوا جدا بشم بگم چرا انقدر پیگیرشی ؟؟ کدامین مورد 

2706