2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من اگه طرفو نشناسم نه😂ولی اگه بشناسمش و بدونم کی اشتباه زده اره 

ولی شوهرم یه بار یه چی فروخت یه تومنشو یارو نتونست کارت به کارت کنه گف تخفیف بده فردا ۵۰۰ تومن میزنم فرداش نمیزد شوهرمم زنگش زد جواب نداد و کلا بیخیال پوله شد آخر شب یارو زنگ زد‌که من اشتباهی پنج میلیون زدم برگردون بقیه شو

من به شوهرم گفتم ۴ تومنشو بده خدا هم راضی نیست ۵۰۰ تومن تخفیف بدی گف نه گناه داره

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

اگه مجبور بشم اره 

ولی اگه نه نه🤨😂میخاست نزنه 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

من چند سال پیش که پول ارزش داشت، روز عید نوروز ۱۰ میلیون اشتباهی به حساب یکی دیگه واریز کردم، تا یک هفته همه جا تعطیل بود شوهرمم کلی دعوام کرد، همه میگفتن مگه طرف اسکله اینهمه پولو برگردونه😢 ولی بعد طرف همه ی پولو برگردوند، معلم بود به شوهرم گفته بود من حقوق خودمو با بسم الله میخورم بیام مال مردمو بخورم... خدا خیرش بده

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
2706