2737
2734

دوستان یه نکته مهمی الان دیدم گفتم بهتون گوشزد کنم. الان خانومی تاپیک زده بود دنبال روان شناس میگشت اینجا و یه خانومی ادعا کرده بود من روان شناسم بیا خصوصی. رفتم تو کاربری خانوم روان شناس دیدم ایشون چندروز پیش امتحان دینی داشتن و اکثر تاپیکاشون حس ششم هست. اصلا و ابدا اعتماد نکنید تا مدرک ندیدین. مسائل حساس زندگیتون رو با بچه های مدرسه ای در میون نذارین ❤️❤️❤️❤️

اره دیگه مجازی یعنی دروغ

کسی نمی دونه پشت کاربری ها چه ادمی نشسته

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
🤣🤣من گزارش زدم ولی نمیدونم بر خلاف قوانین سایت هست یا نه

😂😂😂😂اخه مگه سابت خودش مشاور نداره پس چرا میان تو تاپیک درخواست روانشناس میگنن

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
😂😂😂😂اخه مگه سابت خودش مشاور نداره پس چرا میان تو تاپیک درخواست روانشناس میگنن

نمیدونم شاید گرفتاری اورژانسی براشون پیش اومده ولی خب افراد سواستفاده میکنن.حتی امکانش هست این خانوم تو خصوصی بگه فلان مبلغ رو واریز کن تا مشاوره بدم 

نمیدونم شاید گرفتاری اورژانسی براشون پیش اومده ولی خب افراد سواستفاده میکنن.حتی امکانش هست این خانوم ...

چی بگم

کسی که به افراد توی مجازی اعتماد داره...عاقل نیس ک

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2740
فقط اونی که میاد یبنجا دنبال روانشناس😂

این برای من موجه هست عزیزم. به هر حال ممکنه مشکلی برای افراد پیش بیاد و امکان مالی نداشته باشن برن پیش روان شناس ولی خب در رو باز میکنن برای شیادان 

این برای من موجه هست عزیزم. به هر حال ممکنه مشکلی برای افراد پیش بیاد و امکان مالی نداشته باشن برن پ ...

نه عزیزم کجاش موجهه 

ندیده نشناخته ادم چرا باید اعتماد کنه به کسی که حتی جنسیتش مشخص نیست توسایت

🤍🌱