2737
2739
عنوان

داستانهای من و پدربزرگ ۹۶ ساله ام

324 بازدید | 37 پست

هر از چندی میام شهرستان دو سه هفته ای پیشش میمونم

امروز از صبح بلند شدم 

صبحانه شو دادم

نون هارو برش زدم 

رفت خوابید

بیدار شد میوه اش رو دادم 

رفتم سراغ گردگیری، جارو

کتلت درست کردم

همچنان خواب بود

سیب زمینی سرخ کردم

سالاد درست کردم 

میز حاضر 

بلند شد اومد ناهار خورد 

فکر میکنین آخرش چی گفت؟

امروز غذات خوش نمک بود فردا بریم از رستوران غذا بگیریم 

واقعا دلم میخواد برگردم تهران......😐🙄😅

خوش بحالت کاش منم داشتم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی میگی خوشبحالم؟

آره بخدا. دلم واسه بابابزرگم تنگ شده ۷ ساله بغلش نکردم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2738
پدر بزرگ منم همین سنه،تنها زندگی می‌کنه ،خدا خیرت بده که آنقدر مهربونیت باهاش

خدا براتون حفظش کنه

الهی.... من به عمرم بغلش نکردم راستش از بغل کردن خوشم نمیاد  از بچگیم همین بودم

من تا قبل عروسیم میرفتم روی پاهاش مینشستم انقدر دوسش داشتم بهم نیگفت تو عقاب منی

2706