2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی لازمه بله

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2728

گریه کن نزار بعض بمونه تو گلوت 

ادما حق داره بعضی وقتا خسته شن ربات نیستیم ک ادمیم:)

گریه شاید خالی شی

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
گریه کن نزار بعض بمونه تو گلوت  ادما حق داره بعضی وقتا خسته شن ربات نیستیم ک ادمیم:) گریه شای ...

دختر خالم شوهرش فوت شده

سه ساله هر روز گريه ميكنه

ميگم اخر يه بلائي سرش مياد

2740
دختر خالم شوهرش فوت شده سه ساله هر روز گريه ميكنه ميگم اخر يه بلائي سرش مياد

اخی حتما خیلی عاشقش بوده چ تلخ:)

بره پیش مشاور حتما کمکش میکنه

ولی همینکه گریه میکنی نشونه خوبیه

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
دختر خالم شوهرش سه سال پيش فوت شد هر روز كارش گريه أست تموم نميكنه

نه عزیزم باید بره شاور تا کمکش کنه از مرحله سوگ عبور کنه.

گریه شدید وقتی از افسردگی هست نه تنها دل رو سبک نمیکنه که احساس خفگی به آدم دست میده و اصلا برا بدن مفید نیست گریه ای خوبه که تخلبه غم کنه و بعدش حس سبکی داشته باشی.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...